ГоловнаПідприємства ► "Копірайт" гурт
знайти
+ Додати підприємство  

Гурт "Копірайт"

Прослухати наші треки!

     Музика. Яке багатозначне слово. Але ні для кого не секрет, що ділиться вона на тих, хто її слухає і тих, хто її творить. Мова піде саме про тих, хто створює музику. Мова йде про яскравий гурт під назою «Копірайт».

Копірайт     А зараз урок історії. Перший, хто з`явився на горизонті того, що зараз носить назву «Копірайт» був вокаліст Сергій Гнатюк. Сталося це в далекому 2005. Сергій несоромлячись запевняє, що поштовхом до створення, чогось, типу музичного гурту було його нерозділене кохання. З прадавніх часів, всім дорослим людям знайома ситуація: любиш, цінуєш, прив`язуєшся і тут одного чудового дня тобі заявляють, що мовляв - «все». Кінець. Я пішла, бо таке життя, бла,бла,бла. Ну, хоча в кожній конкретній ситуації можуть бути різні варіації цієї бла,бла,бли, але від того нікому не краще. Звичайно, щоб ось так просто змиритися з таким поворотом подій, треба бути або відморозком, або подвійним відморозком. Кожен сприймає такий перебіг подій по своєму.

     Отже в усьому є свої плюси. Ось і Сєргій Гнатюк будучи в далекому 2005 музикантом-початківцем вирішив, створити свій власний гурт. Пройшло чотири роки і ми маємо повноцінний та надзвичайно музичний «Копірайт».

     Але не все зароджується одразу, особливо така тонка матерія як музичний коллектив.

     На початку існування гурт взяв досить логічну для морального стану покинутої людини назву «Самотня оаза». Враховуючи те, що протягом 2005 – 2008 року колектив встиг змінити не лише назву а й практично весь музичний склад учасників і зрештою змінився музичний стиль виконання, то можна сміливо та з усією відповідальністю заявити, що то були практично дві різні команди. Копірайт це Копірайт. Самотньою оазою там по великому рахунку і не пахне, хоча хто зна, як пахне Самотня оаза...

     Люди приходили і йшли з гурту. По різних причинах. Можливо для когось це буде відкриттям, але для того щоб грати та виконувати музику, то нею треба займатися. Так само як і в спорті. Або ти цим періодично займаєшся, або ні.

     На початковому етапі будь який гурт переживає не найкращі часи. Шукає місце для репетиційної бази, шукає час власне на репетиції, створює матеріал... Тинятися доводиьтся як правило по підвальних, або напівпідвальних приміщеннях. За цю роботу ніхто не платить. Все виключно на власному ентузіазмі. А ще є робота основна (там де платять гроші). Не кожен от так легко зможе займатися музикою з доволі частою переодичністю, та ще й віддавати зі сльозами на очах свої кровно зароблені, на потреби розвитку гурту. Тому і не дивно що під час формування колективу певна частина контенгенту учасників відсіюється. В нашому випадку все власне так і відбулося. До того ж, у 2008 році перед учасниками команди постало вічне питання «ким бути?». Було два варіанти:

  • Залишитися гуртом тільки в рамках хоббі і грати у своє власне задоволення.
  • Почати працювати на широкі маси музичних слухачів, з метою естетичного задоволення цих самих мас.

     Отже, тепер ми маємо гурт «Копірайт» в складі якого грають зазначений вище, заслужений "оазазист" Сергій Гнатюк – вокал, найсерьозніший учасник - гітарист Дмитрик Лазарев, різкий та цілеспрямований, як удар по барабану Сашка Дроздов – барабани, та незрівняний басист – Славко Короткий.

     Окрім того, що неозброєним оком можна помітити зовнішню відмінність та несхожість між собою кожного з учасників гурту, люди знаючи хлопців поблище стверджують, що і як особистості вони між собою абсолютно різні. Як вони при цьому можуть так ефективно співпрацювати залишаєтся загадкою. Можна тільки розвести руками та ще раз собі пригадати, що музиканти всеж таки – цікавий народ.

     Так команда бере участь у фестивалях «Я і гітара» м. Рівне 2006, 2007, 2008 р., де в 2007 та 2008 роках стає переможцем. Виступає на фестивалі «Фор пост», бере участь у всеукраїнському турі «Музика нової хвилі», здобуває перемогу на малій сцені фестивалю «Up Fest 2008». У 2008 році «Копірайт» стає переможцем першого відбіркового туру фестивалю «Червона рута2009», та проходить у фінал у другому турі, увійшовши до 30 найкращих команд з України та здобуває можливість представляти свій регіон у фіналі в м.Чернівці.

     Одним словом, Копірайт активними темпами прямує у світле майбутнє. І якщо вони такими ж темпами робитимуть це так наполегливо, то безумовно воно на них чекає!

Субкатегорії:
Мистецтво та література (Освіта та культура)
Ключові слова:
гурт копірайт, луцька група, копірайт у луцьку, рок-гурт, рок музика, музика
переглянути статистику за 30 днів