ГоловнаПідприємства ► Cанаторій Пролісок
знайти
+ Додати підприємство  

КП санаторій матері і дитини «Пролісок»

КП санаторій матері і дитини "Пролісок" - сучасний лікувально-оздоровчий комплекс Волині, який розташований на межі двох областей :Рівненської та Волинської на території регіонального ландшафтного парку.

 санаторій пролісок

Показами для лікування є захворювання органів травлення, органів дихання, опорно-рухового апарату та нервової, ендокринної і сечостатевої системи.Кваліфікований медичний персонал санаторію застосовує широкий спектр методів лікування і
діагностики, використовуючи новітні медичні технології і
запровадивши більше 40 лікувальних процедур.

Візиткою санаторія є поєднання лікувальних властивостей цілющої хлоридно-натрієвої мінеральної води з власної свердловини і застосування низько інтенсивного лазерного випромінювання та фітолікування.
Клінічні обстеження здійснює акредитована по вищій категорії лабораторія , а інструментальні дослідження проводяться на сучасному обладнанні.

корисна вода у санаторії пролісок

Надзвичайно популярні в санаторії "Пролісок" є новітні технології масажу: хіромасаж тіла, обличчя; юмейхотерапія, нейромязева редукція, гемолімфодренажний масаж а також нетрадиційні методи лікування: гірудотерапія, лікування бджолоужаленням та продуктами бджільництва.

Ошатні спальні корпуси та дерев’яні котеджні будинки милують око сучасним дизайном, комфортністю та затишком.
До послуг відпочиваючих одно-, двомісні номери "стандарт", номери підвищеної комфортності, номери "люкс" і дерев’яні котеджні будинки з цілодобовим водопостачанням, обладнані кабельним телебаченням, холодильниками, просторими балконами.

Харчування в санаторії збалансоване, висококалорійне і здійснюється по замовленому меню, а при потребі призначається дієтичне . Продукція екологічно чиста з власного підсобного господарства. Санаторій має підсобне господарство, пекарню, кондитерський цех.

харчування у санаторії Пролісок

санаторій пролісок

Познайомитись з красою Волині, з древніми замками і монастирями, здійснити захоплюючу екскурсію на кінних підводах, або водні сплави на човнах допоможуть екскурсоводи Регіонального еколого-просвітницького центру, який працює в "Проліску".

Для відпочинку в "Проліску" облаштовані кіноконцертний і конференц-зали, бібліотека, перукарня і манікюрний кабінет, більярдний, тенісний, тренажерний зали; ігрові кімнати та ігрові майданчики, відпочинкові зони, спорткомплекс з тенісним кортом, волейбольним,баскетбольним і футбольними полями.
Працює кафе-бар, ресторан, магазин, аптека, сауна, пункт прокату, упорядкований пляж, автомобільна стоянка, здійснюється трансфер і бронювання та замовлення квитків.

Субкатегорії:
Оздоровлення, реабілітація (Медицина та охорона здоров'я)
Ключові слова:
санаторій, відпочинок на Волині
переглянути статистику за 30 днів