ГоловнаПідприємства ► Автошкола водійської майстерності REGA
знайти
+ Додати підприємство  

Автошкола водійської майстерності REGA

Адреса: Львівська область, Львів, вул. Конюшинна, 30
Телефони: (032)290-26-06,
098-444-12-40
e-mail:
Юридична назва: ФОП Рега Т. П.
Директор: Рега Т. П.
Контактна особа: Ільчишин Оксана
Про підприємство:

В залежності від вашого досвіду та побажань ми пропонуємо багаторівневу систему навчання:

- Початковий курс - Розрахований на водіїв без досвіду керування або на тих, які почали робити перші кроки у водінні. У нас навчання початківців відбувається за спеціальною програмою, розробеною фахівцями нашої автошколи.

- Безпека руху - Наша нова програма має на меті навчити Вас передбачати і уникати можливі перешкоди, які чекають на кожного водія на дорогах загального користування. Адже, попереджений - означає озброєний! У нашому випадку - це вміння заздалегідь побачити перешкоду та вчасно прийняти рішення, яке дозволить уникнути пасток, що утворюють інші учасники руху (раптова зупинка маршрутки, перехід дороги пішоходом у не відведеному для цього місці, ремонтні роботи). Наведемо елементарний приклад того, як наша необережність може вплинути на поведінку інших водіїв.

- Основний курс - Розрахований на водіїв зі стажем, які хочуть підвищити свій рівень майстерності та спрямована на контраварійну підготовку водія.

-Зимовий курс - Існує для адаптації водіїв до зимових умов керування. Під час проходження цього курсу Ви вивчаєте прийоми стабілізації автомобіля при заносі (задньої осі) і зсуненні (передніх коліс), вчитесь максимально ефективно гальмувати на слизькій поверхні. Також ми пропонуємо імітацію різних критичних ситуацій та набуття навиків виходу з них.

- Професійний курс - Призначений для водіїв, які пройшли «основний курс» в нашій автошколі. В основу курсу закладені елементи спортивного стилю водіння. Вдосконалення техніки роботи з кермом та прийомів гальмування, набутих на «основному курсі» та тренування на спеціальному треку автошколи.

Також є спеціальні пропозиції:

-Корпоративні програми

-Індивідуальні програми

- Наш подарунок

Наша автошкола пропонує великий вибір навчальних автомобілів:

• ВАЗ-2112

• Honda Civic (механічна коробка передач)

• Honda Civic (автоматична коробка передач)

• Chevrolet Aveo

• Mazda3

• Екстремальна ралійна ВАЗ-2108

Ми не видаємо посвідчення водія, у нас немає навчальних класів - ми не працюємо за програмою звичайної автошколи. Однак ми єдина організація у Львові, яка професійно надає послуги з підвищення рівня водійської майстерності та розвитку контраварійних навиків.

Для того, щоб Ви оцінили нашу методику та якість навчання на практиці, Автошкола Водійської Майстерності пропонує прийти на безкоштовний урок. Фахівці автошколи, за допомогою ряду вправ, визначать Ваш рівень керування автомобілем, Ваші сильні і слабкі сторони і запропонують індивідуальну програму, яка відповідатиме Вашим навикам водіння. Замовити пробне заняття можна зателефонувавши до нас у любий зручний для Вас час. Автошкола працює з понеділка до неділі (включно).

Детальнійше на сайті: www.rega.lviv.ua

Категорії: Освіта та культура ► Навчання
Автомобілі ► Автошколи, курси водіїв
Спорт. Туризм. Дозвілля, хобі ► Спорт
Ключові слова: Курси водіїв Львів, Автошкола Львів, Тарас Рега, навчання, водіння, крнтраварійна підготовкаВсі підприємства в регіоні "Львівська область", у місті "Львів".
Ще підприємства у місті Львів категорії Освіта та культура, субкатегорії Навчання
Ще підприємства у місті Львів категорії Автомобілі, субкатегорії Автошколи, курси водіїв
Ще підприємства у місті Львів категорії Спорт. Туризм. Дозвілля, хобі, субкатегорії Спорт
Всі підприємства з ключовими словами: Курси водіїв Львів, Автошкола Львів, Тарас Рега, навчання, водіння, крнтраварійна підготовка