ГоловнаПідприємства ► Інтернет магазин Кухарт
знайти
+ Додати підприємство  

Кухарт

Кухарт - спеціалізований інтернет магазин кухонного професійного обладнання для ресторанів.

Наша компанія пропонує більш ніж 10 000 найменувань продукції. До Ваших послуг асортимент торгівельного, холодильного, технологічного обладнання для магазинів, супермаркетів,а також професійного посуду та меблів з нержавіючої сталі для закладів громадського харчування як вітчизняних так і закордонних виробників. Ми пропонуємо мінімальні строки поставок, вигідні фінансові умови, впроваджуємо лізингові та кредитні програми, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування. Це забезпечує нам можливість задовольнити найвибагливіших клієнтів.
Наша команда – це молоді, креативні, швидкі та досвідчені професіонали. Головна мета роботи з клієнтом – щоб клієнт лишився задоволеним, ми «берем його мертвою хваткою», обслуговуючи високоякісно та в повному комплексі наших послуг.

Ми впевнено зарекомендували себе на ринку України, досконало вивчаючи сферу нашого бізнесу за кордоном.
«Кухарт» має розвинуту сервісну службу, яка працює по всій Україні. Наш технолог запропонує клієнту різноманітні варіанти технологічних карт, меню. Ми співпрацюємо з дизайнерською студією, і можемо розробляти дизайн, концепцію та проект всього закладу за бажанням клієнта. Монтаж та сервісне обслуговування, що пропонує «Кухарт», після купівлі нашими клієнтами технологічного обладнання, дозволяє в короткі строки ввести об’єкт в експлуатацію, істотно покращити роботу персоналу, збільшити кількість покупців, товарооббіг, і внаслідок скоротити строк повернення ваших інвестицій в бізнес.

На сьогоднішній день «Кухарт» є потужною компанією на ринку. Наша команда має властивість швидко змінюватись , виходячи з настрою та побажань клієнта. Ми швидко реагуємо на зміни ринку, що дає нам можливість вести агресивну політику розвитку.

Наше обладнання завоювало ринок не лише в Україні, але й в країнах СНД. Ми даємо можливість розвивати свій бізнес як великим організаціям так і малому підприємництву.

«Кухарт» забезпечить Вас гарантовано високоякісним обладнанням на різні смаки та можливості.

Субкатегорії:
Холодильне обладнання (Машини та устаткування)
Обладнання для ресторанів, кафе (Машини та устаткування)
Торгове обладнання, техніка (Машини та устаткування)
Ключові слова:
холодильне обладнання, обслуговування, реалізація, обладнання, кафе, бар, ресторан, магазин, супермаркет, технологічне обладнання
переглянути статистику за 30 днів