ГоловнаПідприємства ► За критеріями
знайти
+ Додати підприємство  

Підприємства (Київ, Медіа (ЗМІ), інформація, друк)

Регіон: Київська область ×, місто: Київ ×
Категорія: Медіа (ЗМІ), інформація, друк ×
Натисніть × біля відповідного слова щоб прибрати непотрібний фільтр

Аверс Лтд виробник

Київська область, Київ
Повнокольоровий широкоформатний друк на беннере, сітці, плівці (сольвент, 2,5 м і 1,6 м, 360-1440 dpi), друкарські для поста роботи. Виготовлення автотентів для вантажних автомобілів з повнокольоровою рекламою і з рекламою фарбами. Поклейка автомобі

Автопрофі газета

Київська область, Київ
Міжнародна ділова автомобільна газета. Все про вантажний і легковий транспорт. Інформація і новини автомобільного миру для перевізників і споживачів. Періодичність - 3 рази на місяць. Тираж - 30 тис. в місяць.

Акцент рекламне агентство

Київська область, Київ
Друк візиток, тиснення фольгою, ламінація, закруглення країв. Різографія. Листівки, грамоти, друк на сувенірній продукції. Бренд-дизайн: розробка логотипів, рекламних слоганів, носіїв бренду. Реклама і промоакциі.

Аптека газета

Київська область, Київ
Огляди ринків лікарських засобів. Інформація. Нормативні документи і закони. Консультації фахівців. Періодичність виходу - щонеділі.

Бізнес-Книга

Київська область, Київ
Більше 3000 кращих книг для бізнесу вітчизняних і зарубіжних видавництв на російській, українській і англійських мовах. Тематика літератури: мистецтво створення стратегії; секрети маркетингу і грамотної організації продажів; менеджмент; економіка; система управління персоналом; побудова роботи з ...

Брокер газета

Київська область, Київ
Інформаційно-рекламна газета. Все про нерухомість. періодичність виходу - 1 раз в тиждень.

Бульвар Гордона газета

Київська область, Київ
Хроніки світського життя. Періодичність виходу - 1 раз в тиждень.

Бухгалтерія. Податки. Бізнес. газета

Київська область, Київ
Матеріали про бізнес, про бухгалтерію, про податки. Новинки і перспективи законодавства. Останні зміни в області оподаткування і бухобліку. Остання інформація про стан валютного, фінансового і фондового ринків. періодичність видання 1 раз в тиждень.

В-12 видавничий центр

Київська область, Київ
Повнокольоровий друк офсетним способом, цифровий друк, УФ і захисний лак, фальцювання, лістоподбор, брошурування, матова і глянсова ламінація, навівка пружини, висікання, тиснення фольгою, біговка, перфорація, нумерація.

ВАШІ ОГОЛОШЕННЯ

ТОВ ВАШІ ОГОЛОШЕННЯ Київська область, Київ
Розміщення оголошень.