ГоловнаТовари та послугиПропозиції від CrazyShop - Інтернет магазинЛікувальна продукція з біофотонами Натуральні препарати Бджолиний пилок

Бджолиний пилок

Категорія: Лікувальна продукція з біофотонами, Натуральні препарати
Ціна: 40 USD
Виробник: HuaShen
Країна виробника: Китай

Натуральна природна бджолиний пилок «ХуаШен» (HauShen) Цілюща їжа XXI століття

"До довголіттю люди прагнуть, а довголіття перед очима. 
Той, хто пізнав секрет пилку, став Богом"

- Так стародавній китайський поет Лу Ю оспівав секретний рецепт зміцнення здоров'я і досягнення довголіття. Ще дві тисячі років тому цілителі Китаю застосовували зібрану бджолами квітковий пилок для приготування цілющих відварів і цілющих пігулок.

Косметологи робили з пилку прекрасну пудру. Успішні кондитери, знаючи про унікальні властивості поживних пилку, додавали її в тістечка для знатних осіб.

У відомому медико-фармацевтичному кодексі "Травник Шень-Нун" зазначено, що пилок, ця перлина природи, здатна зміцнювати здоров'я, дух і забезпечувати довголіття. Окрім Китаю, в численних міфах древнього Риму, в літописах давнього Єгипту і середньосхідна країн, в Біблії і Корані квітковий пилок також похвально називали "їжею Богів".

Хоча унікальні цілюще-живильні та косметичні якості цілющої пилку були відомі давно, але через недостатнє уваги дослідників ефективність використання пилку не отримала широкого розповсюдження, і люди фактично несвідомо вживали тільки пилок, розчинену в меді, чим теж зміцнювали здоров'я.

Одна упаковка «Бджолиний пилок» містить 24 пакетика по 5 гр.

 Докладніше про бджолиний пилок дивіться в інтернет магазині crazyshop.com.ua

Пропозиція від CrazyShop - Інтернет магазин (Волинська область, Ковель).
Бджолиний пилок за 40 USD
Телефони Військова техніка та обладнання - Вячеслав Данилович (067)680-92-59
Продукція Хуа Шен - Шило Ольга Михайлівна (050)238-66-24
Спортивне харчування - Миша (096)161-16-77