ГоловнаТовари та послугиПропозиції від "Ідеал" Салон-ПерукарняСалон краси, послуги Перукарські послуги Жіноча стрижка

Жіноча стрижка Акція!

Категорія: Салон краси, послуги, Перукарські послуги
Ціна: від 25 грн.

Новорічна Акція! Кожна 5 стрижка безкоштовно!

Зачіска - один з найважливіших компонентів жіночого образу. Існує велика різноманітність жіночих стрижок, але дуже важливо вибрати ту, яка підійде саме Вам.

У нашому салоні Вам підберуть стиль, який ідеально підкреслить Ваш образ, зробить Вас чарівною. Наші майстри володіють багаторічним досвідом роботи в даній сфері, вони безперервно вдосконалюють свою майстерність, беручи участь у різноманітних тренінгах та семінарах.

У нашому салоні-перукарні "Ідеал" Вам запропонують:

  • Короткі жіночі стрижки. За допомогою короткої стрижки можна зробити ширше витягнуте вузьке обличчя, можна візуально змінити його. Стрижка з пасмами різної довжини може змінити Ваш вигляд - зробити його серйозним або романтичним. Таку стрижку можна поєднати з мелірованим волоссям або з тонуванням.
  • Стрижки середньої довжини. Така стрижка, зроблена нашим майстром, може мати безліч варіантів. Ви зможете варіювати різні грані свого образу: можете зав'язати волосся на потилиці, або розпустити їх і уявити себе у вигляді романтичної незнайомки.
  • Стрижки на довге волосся - саме те, що вам потрібно в динамічному житті! Завдяки унікальній технології виконання наші модні стрижки не потребують клопіткого укладання для підтримання бажаної форми.

Стрижка для довгого волосся

 Стрижка для короткого волосся 

 
 

Пропозиція від "Ідеал" Салон-Перукарня (Волинська область, Луцьк).
Жіноча стрижка за від 25 грн.
Телефони -
Адреса -