ГоловнаТовари та послугиПропозиції від "Массімо" інтернет-агентствоІнтернет-веб Створення веб-ресурсів Сайт з динамічним контентом

"Массімо" інтернет-агентство

Сайт з динамічним контентом

Категорія: Інтернет-веб, Створення веб-ресурсів
Ціна: від 3500 грн
Виробник: Інтернет агентство Массімо
Країна виробника: Україна

Сайт з динамічним контентом

Створення веб-ресурсу включає:
- обговорення з замовником ідеї створення веб-ресурсу;
- написання технічного завдання;
- розроблення дизайну веб-сторінок*;
- написання програмного коду веб-сторінок**;
- наповнення веб-сторінок початковим контентом***;
- реєстрація доменного імені та замовлення хостингу для веб-ресурсу.

* Дизайн включає вибір кольорової гами веб-ресурсу, створення графічних зображень елеметів інтерфейсу веб-сторінок, підбір шрифтів тексту, створення анімованих gif та flash елементів. Строк розробки одного варіанту дизайна – до 14 днів (в залежності від складності завдання) з моменту укладання договору і внесення авансового платежу, графічний дизайн створюється на основі корпоративного стилю компанії-замовника або особистих побажань замовника. Якщо замовник хоче побачити декілька готових варіантів дизайну, час і вартість розробки може збільшитись.
** Під програмним кодом розуміється написання html, javascript та php коду, необхідного для функціонування веб-ресурсу, час розробки – до 28 днів (в залежності від складності проекту, наприклад написання програмної частини сайту-візитки займає 7 днів).
*** Контент – це текст сторінок, фотографії, табличні дані, різноманітні файли (прайси, пропозиції тощо). Контент надається замовником або створюється нами за окрему плату. Перед розміщенням на веб-ресурсі, контент попередньо оптимізується для розміщення в мережі інтернет: фотографії та файли стискаються, текст змінюється для кращого сприймання пошуковими системами (якщо замовник не проти).

Пропозиція від "Массімо" інтернет-агентство (Волинська область, Луцьк).
Сайт з динамічним контентом за від 3500 грн
Контактна особа Володимир
Телефони Максим (095) 137 36 80,
Володимир (097)966-42-83

Факс 8(0332)77-86-09
e-mail pr@westua.net
Адреса вул.Ковельська, буд.68 (2-ий поверх)