ГоловнаТовари та послугиПропозиції від "Кармен" перукарняКосметичні засоби Засоби по догляду за волоссям Фарбоване та меліроване волосся DUCASTEL Paris

Фарбоване та меліроване волосся DUCASTEL Paris

Категорія: Косметичні засоби, Засоби по догляду за волоссям
Виробник: DUCASTEL Paris
Країна виробника: Франція

Лікування

procter de couleur 250 мл, 1000 мл

- Шампунь для фарбованого волосся, зберігає насиченість кольору, яскравість, блиск фарбованого та мелірованого волосся, надає шовковистості.

- Екстракт гінгко та жасмін, збагачені вітаміном Е і фільтром УФ делікатно відновлюють волосся та захищають від шкідливого впливу зовнішнього середовища.

Використання: рівномірно нанести на вологе волосся на декілька хвилин, зпінити з невеликою кількістю води, змити. Підходить для частого застосування.

Відновлення

procter de couleur 250 мл, 450 мл

- живильна маска для фарбованого та ме лірованого волосся, рекомендується використовувати після шампуню тієї ж серії для зволоження, глибокого живлення та збереження кольору волосся.

- Полегшує розчесування волосся

-  Екстракт гінгко та жасмін, збагачені вітаміном Е і фільтром УФ відновлюють структуру волосся, надають шовковистості, м'якості, захищають насиченості кольору волосся.

Використання: рівномірно нанести на промите, злегка просушене волосся і делікатно розподілити по всій довжині волосся, через  5 - 10 хвилин змити водою. Підходить для частого застосування.

Догляд

brillance 200 мл

- Спрей для фарбованого волосся - відновлює блиск, зберігає насиченість кольору волосся  захищають від шкідливого впливу зовнішнього середовища.

- Рекомендується застосовувати після шампуню і маски цієї ж серії, полегшує розчесування волосся.

- Фруктовий оцет, збагачений калієм і натрієм зволожує і тонізує, а також зберігає насиченість кольору волосся.

Використання: розприскувати на сухе або вологе волосся. Не змивати.  Підходить для частого застосування.

Пропозиція від "Кармен" перукарня (Волинська область, Луцьк).
Контактна особа Марія, Ольга, Галина
Телефони (03322) 3-12-93
Адреса Вулиця Шухевича 6