ГоловнаТовари та послугиПропозиції від "Кармен" перукарняСалон краси, послуги Перукарські послуги Фарбування волосся

Фарбування волосся

Категорія: Салон краси, послуги, Перукарські послуги
Виробник: DUCASTEL Paris
Країна виробника: Франція

Способи фарбування волосся

Фарбують волосся з різних причин. Але, у будь-якому випадку, із придбанням нового кольору з'являється шанс почати нове життя, адже фарбування волосся це один із найдоступніших способів радикально змінити свій образ, стати помітнішим і привабливішим. 

У нашій перукарні для  досягнення цього результату пропонується велика кількість фарбуючих засобів:
Відтінкові засоби – для короткочасного надання волоссю нового відтінку. Створюють на поверхні волосся кольорову плівку, швидко змиваються, щадить структуру волосся. Але на темному волоссі ефект від застосування відтінкових засобів практично непомітний. Найбільш помітні вони на світлому волоссі – найкраще червоно-рудої гами, гірше виходять всі відтінки синьо-баклажанового.
М'які фарби містять окислювач у дуже невеликій концентрації. Більш стійкі, ніж відтінкові засоби. Змиваються через кілька разів: процес відбувається поступово без ефекту “відрослого коріння”. Така фарба додасть блиску і насиченості природному кольору або оживить його новими відтінками.
Стійкі фарби – універсальні засоби, які можуть дати будь-який бажаний ефект. Містять сильні окислювачі, що негативно впливають на здоров'я волосся. Їх застосовують для одержання рівномірного і стійкого кольору при фарбуванні сивого волосся і для освітлення волосся на 1-2 тони. В інших випадках краще користуватися більш ніжними фарбуючими засобами.
Освітлюючі засоби використовуються для знебарвлення (на 3-5 тонів і більше) темного волосся перед використанням світлих відтінків фарби. Вони руйнують природну структуру волосся. Після їхнього застосування необхідно користуватися спеціальними м'якими шампунями й бальзамами, а також засобами для інтенсивного лікування волосся.

Сучасний процес фарбування волосся досить простий – забарвлююча суміш наноситься на волосся. При повторному фарбуванні спочатку частина забарвлюючої суміші наноситься на коріння волосся, через певний проміжок часу забарвлюючу суміш, що залишилася наносять на всю довжину волосся. Підфарбовувати волосся в такий спосіб варто тільки при використанні стійких фарб. Відтінкові засоби й напівстійкі фарби наносять на всю довжину. Волосся закривають поліетиленовою шапочкою й утеплюють їх. Час впливу визначається виробником. По закінченні часу фарба ретельно змивається. "Серйозне" фарбування включає на останньому етапі застосування бальзамів. Процес займає біля 30-40 хвилин при тонуванні, фарбування напівстійкою фарбою 20-25,стійкою 40-50 хвилин.

Як бачите, чисто технічно процес фарбування волосся не представляє нічого складного. Набагато важче домогтися, щоб колір волосся відтіняв колір очей, тон шкіри, поєднувався із зовнішнім і внутрішнім виглядом людини, з його способом життя. В ідеалі новий колір волосся повинен стати основою вашого неповторного стилю.

Поради  професіоналів перукарні "Кармен":
Якщо шкіра покрита ластовинням, не варто експериментувати з "платиновою блондинкою" або "жагучою брюнеткою" – ці кольори пасують юним дівчатам із світлою шкірою. У старшому віці вони підкреслюють дефекти обличчя.
Якщо шкіра часто червоніє, краще уникати відтінків червоного ("бургунд", "червоне дерево", "червоне вино").
Якщо шкіра близька до холодних тонів, краще вибирати відтінки "попелястий блондин", "червоне вино", "червоне дерево", "баклажан", "темно-коричневий", "чорний".
Якщо шкіра кольору персика, холодні тони типу "попелястого блондина" роблять шкіру блідішою. Використовуйте тони – "медовий блондин", "теплий шоколад", "темний коричневий" з відтінками іржі.
Важлива правильна комбінація кольору очей, тону шкіри й кольору волосся. Світло-блакитні очі й світла шкіра – світле волосся. Карі очі й темна, дуже засмагла шкіра – темне волосся. Зелені, темно-блакитні очі й світла шкіра або блакитні очі й злегка засмагла шкіра – "світлий блондин", "блондин", "темний блондин". Зелені, темно-блакитні очі й середньо-засмагла шкіра – "темний блондин", "світлий шатен", "шатен". Зелені, темно-блакитні очі й дуже засмагла шкіра – будь-які відтінки "шатена".

Незважаючи на численні поради, тільки справжні професіонали допоможуть вам створити закінчений образ. Наберіться сміливості й ризикуйте, і вашим новим стилем будуть захоплюватися й наслідувати його!

 Мелірування волосся

Сrazy colors - божевільні кольори, в результаті отримуємо яскраве пасмо на волоссі. Як роблять мелірованіє crazy colors? На знебарвлене пасмо наносять професійний нестійкий гель з м'якою основою. Відтінок відмиється швидко, за 6-8 разів. Таке мелірування нешкідливе для волосся.

Мажінеж -використовують фарбу на кремовій основі, в якій немає пергидроля, тому білих пасм на волоссі чекати марно. Волосся стає світлішим тільки на 3-4 тони. Тому на темному волоссі «Мажінеш» буде не видно. Зате світло-русяве волосся стане золотистим і об’ємним.

Баліяж -  забарвлюються тільки кінчики волосся. Володаркам довгого волосся робити його не рекомендується, оскільки на кінчики їх волосся мало хто дивиться. А ось для короткого волосся відмінно підходить. Зручно ще і тим, що якщо меліровання не сподобалося, можна просто зрізати кінчики, а не перефарбовувати.

Американське мелірування - відмінно виглядає на брюнетках і шатенках. За допомогою відблисків воно робить волосся живим, природним і об’ємним. Американське мелірування особливо гарно виглядає на волоссі, коли вибирають не один, а, скажімо, чотири відтінки фарби.
Не варто забувати, що таке мелірованіє робити дуже складно. Не кожен перукар зможе зробити це професійно. Тому меліровать волосся цим способом краще у того, кому ви довіряєте, у перевіреного майстра. Інакше результат може бути плачевним.

фарбування волосся

фарбування волосся

фарбування волосся

фарбування волосся

фарбування волосся

фарбування волосся

 

Пропозиція від "Кармен" перукарня (Волинська область, Луцьк).
Контактна особа Марія, Ольга, Галина
Телефони (03322) 3-12-93
Адреса Вулиця Шухевича 6