ГоловнаТовари та послугиПропозиції від CrazyShop - Інтернет магазинЛікувальна продукція з біофотонами Біофотони ХуаШен Шапочка

Шапочка

Категорія: Лікувальна продукція з біофотонами, Біофотони ХуаШен
Ціна: 45 USD
Виробник: HuaShen
Країна виробника: Китай

Шапочка з біофотонами. Продукція «ХуаШен» (HuaShen)

За рахунок здатності біофотонами відображати біоволни, сприятливі для організму людини, а також завдяки цілющому впливу містяться в них біопрепаратів. При носінні лікувальної шапки з біофотонами розширюються мікросудини мозку, очищаються від склеротичних відкладень, покращується надходження крові і кисню в мозок, відновлюються зруйновані мозкові клітини, поліпшується постачання мозку поживними речовинами, активізується мислення, регулюється нервовий стан. Особливо ефективно знімаються головний біль, запаморочення, мігрень, безсоння, викликані нервовим перенапруженням і перевантаженням мозку.

Лікувальна шапка, при використанні: усуває втому мозку, покращує сон, зміцнює пам'ять, розумові здібності, заспокоює і усуває головний біль, запаморочення, поліпшує похмільні стан, надає витверезний дію. 
Шапка оберігає від тромбозу головного мозку, психічної слабкості, від випадіння волосся внаслідок порушення кровообігу в області голови.

Надає потужний ефект при лікуванні порушень сну, викликаних порушенням мозкового кровообігу.

Кому рекомендується користуватися шапкою з біофотонами: 

  1. Працівникам розумової праці: управлінцям, викладачам, студентам і д.р. Тривалі перевантаження мозку викликають нервове перенапруження, безсоння та нервове відчуття.
  2. Літнім людям, страждаючим захворюваннями мозку та інших органів, такими як: гіпертонія, інфаркт, старече слабоумство, захворювання шийних хребців, оніміння кінцівок і ін З віком зменшується кількість нервових клітин мозку, розвивається артеріосклероз.
  3. Відрядженим і туристам. З-за зміни звичної обстановки, порушення звичного ритму життя виникає безсоння і функціональні порушення роботи серця і всього організму.
  4. Людям, часто вживають спиртне. Внаслідок надмірного вживання спиртного перевозбуждается кора головного мозку, порушується нервова регуляція, що викликає запаморочення, безсоння і головний біль з-за нерегулярного постачання мозку киснем.

Особливості лікувальної шапки з біофотонами:

  1. Результати перевірок уповноваженими санітарними органами підтверджують, що даний виріб не має шкідливих випромінювань і не робить побічних шкідливих впливів, не викликає алергії і не подразнює шкіру.
  2. За оцінками відповідності органів державного і провінційних рівнів, шапка з біофотонами - це оздоровча продукція новітніх технологій, що володіє потужним лікувальним ефектом.
  3. Біоактивних речовин, що міститься у виробі, не втрачає лікувальних функцій. 
    Короткі медичні відомості:

Докладніше про шапочка дивіться в інтернет магазині crazyshop.com.ua

Пропозиція від CrazyShop - Інтернет магазин (Волинська область, Ковель).
Шапочка за 45 USD
Телефони Військова техніка та обладнання - Вячеслав Данилович (067)680-92-59
Продукція Хуа Шен - Шило Ольга Михайлівна (050)238-66-24
Спортивне харчування - Миша (096)161-16-77