ГоловнаНовини ► Усі новини за понеділок, 24 вересня 2012 року
знайти

Новини за понеділок, 24 вересня 2012 року

Шевченко: Я не отримував від Наталії Королевської ані копійки!

Шевченко: Я не отримував від Наталії Королевської ані копійки!
24.09.2012 22:33:41
Як стало відомо українським СМІ, легендарний футболіст Андрій Шевченко в одному з інтерв'ю відкрито сказав, що не отримував коштів від кандидата в народні депутати Наталії Королевської, а витратив на партію Україна-вперед близько десяти мільйонів гривень зі своєї кишені. Про це він повідомив в інтерв'ю агенції AFP, яке наводить часопис The Daily Star.

До парламенту України проходять тільки чотири партії

До парламенту України проходять тільки чотири партії
24.09.2012 22:40:25
СОЦИС разом з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень імені Кураса провели ще одне соціальне дослідження, яке показало, якщо б вибори до Верховної Ради України сталися найближчим часом, за Партію регіонів проголосувало б 21,2 відсотка громадян, а за Об'єднану опозицію – 17,2 %. Але давайте з вами згадаємо про дослідження групи Рейтинг, яке проводилось на почату вересня цього року. Тоді за Партію регіонів проголосували б 26,3 відсотка опитаних, що висловили свій намір брати участь у виборах, за "Батьківщину" - 22,6 відсотка опитаних.

Скрябін заспівав для Калетнік, а ТІК – за Порошенка

Скрябін заспівав для Калетнік, а ТІК – за Порошенка
24.09.2012 22:44:09
Шанувальників «халявних» шоу за участю артистів шоу-бізнесу чекають приємні несподіванки напередодні виборів у ВР. Багато і безкоштовно милуватися улюбленими співаками потенційному електорату пропонують кандидати у парламент України нового скликання.

У Регіоналів скаржаться на підкуп виборців

У Регіоналів скаржаться на підкуп виборців
24.09.2012 22:46:54
Вже відомо, що тим, хто бере участь у парламентських виборах часто доводиться стикатися з двома головними порушеннями як підкуп людей і "штампування" кандидатів у нардепи також має місце так звана « війна компроматів». Саме про це нам розказали у штабах Партії регіонів, "УДАРу", Компартії і ВО "Свобода".

Тимошенко закликали Захід зірвати вибори на Україні

Тимошенко закликали Захід зірвати вибори на Україні
24.09.2012 22:51:11
Радіо Свобода повідомляє, що Юлія Тимошенко закликала західні країни знайти вдалий спосіб не дозволити проведення парламентських виборів у країні, які, по її словам, будуть стовідсотково сфальсифіковані. Про це говориться у зверненні Тимошенко "до демократичних держав, міжнародних організацій світу і рідній нації", яке у місті Вашингтон опублікувала донька колишнього прем'єра-міністра України Євгенія Тимошенко.

Сенат Америки закликав звільнити Юлію Тимошенко

Сенат Америки закликав звільнити  Юлію Тимошенко
24.09.2012 22:53:37
22 вересня Сенат США прийняв рішення, що закликає звільнити бувшого прем’єра України Юлію Тимошенко, яка відбуває в даний час тюремне покарання за укладення газових контрактів. Про це йдеться на офіційному сайті Демократичної партії в Сенаті США.

Савік Шустер вибив нову програму до виборів

Савік Шустер вибив нову програму до виборів
24.09.2012 23:02:52
Як повідомив телеведучий Савік Шустер в ефірі програми Шустер Лів, в ефірі Першого Національно буде виходити нове шоу-інтерв'ю під вибори до Верховної Ради. Савік Шустер студія запускає нове шоу, яке буде площею для політичних дискусії кандидатів у нардепи.