ГоловнаНовини ► Бразильці "Шахтаря" переграли "Брагу". Фото
знайти

Бразильці "Шахтаря" переграли "Брагу". Фото

Бразильці "Шахтаря" переграли "Брагу". ФотоДонецький "Шахтар" виграв другий матч поспіль у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

Підопічні Луческу на виїзді на класі здолали португальську "Брагу" - 2:0. Бразильці українські виявилися сильнішими бразильців португальських.

Наставник гостей Мірча Луческу повністю переграв свого візаві. Румун чудово знав, як грає "Брага" дома, яка прагне з перших хвилин штурмувати ворота суперника. Господарі взяли гру під свій контроль, а "Шахтар" з перших хвилин зосередився на обороні. За перші 45 хвилин українці так нічого біля воріт "Браги" і не створили.

фото матчу шатар Брага

Приспавши суперника, на початку другої половини гри "гірники" завдали португальцям кінджальний удар. Дуглас Коста прекрасним пасом знайшов у штрафному суперника Луїса Адріано і той пробив воротаря - 1:0. А за кілька хвилин ця ж парочка організувала і схожий другий гол.

шахтар Брага

Між цими взяття воріт вболівальники "Шахтаря" пережили кілька важких хвилин, але прекасно зіграв у воротах Андрій Пятов. А в кінцівці вже Вілліан "надав" можливість Дугласу забити свій перший гол у Лізі чемпіонів.

Не відстає від донеччан і "Арсенал". На виїзді підопічні Венгера впевнено обіграли "Партизан" - 3:1.

Тепер у цій групі є два явних лідери - лондонський і донецький клуби набрали по шість очок. У наступних двох матчах вони і зіграють між собою.

Ліга чемпіонів. Група H. 2-й тур

"Брага" (Португалія) - "Шахтар" - 0:3 (0:0)

"Брага": Феліпе, Родрігес (Паулау, 360, Мойзес, Пауло Сезар, Мігель Гарсія, Агіяр, Саліно (Ліма, 56), Сілвіу, Алан, Вандін (Моссор, 74), Матеус

"Шахтар": П'ятов, Кучер, Ракицький, Срна, Рац, Хюбшман (Віценець, 80), Гай (Жадсон, 67), Мхітарян, Дуглас Коста, Вілліан, Луїс Адріано (Едуардо, 74)

Голи: Луіс Адріано (56, 72), Дуглас Коста (90, пенальті)

"Партизан" (Сербія) - "Арсенал" (Англія) - 1:3 (1:1)

"Партизан": Стойкович, Стевановіч, Крстаїч, Йованович, Лазевскі, Камара, Петрович (Сміляніч, 69), Томич (Савич, 60), Іліч, Бояї Клео.

"Арсенал": Фабіанскі, Санья, Джуру, Скілаччі, Гіббс, Вілшер (Насрі, 74), Денілсон, Росіцкі, А. Сонг, Аршавін, Шамах.

Голи: Клео (33, пен.) - Аршавін (15), Шамах (71), Скілаччі (82).

Турнірне становище:

1. Арсенал - 6 очок (8)

2. Шахтар - 6 (4)

3. Партизан - 0 (-3)

4. Брага - 0 (-9)

Новину додано у середу, 29 вересня 2010 року, о 12:58, показати всі новини за середу, 29 вересня 2010 року
Категорія "спорт і культура", показати всі новини категорії "спорт і культура"
Географія: Світ, показати всі Новини Світу
Тема: "Ліга чемпіонів", показати всі новини по темі "Ліга чемпіонів"

Ще новини по темі:

• Янукович привітав Шахтар з перемогою

Янукович привітав Шахтар з перемогою (09.03.2011 11:37)

Президент України Віктор Янукович привітав донецький футбольний клуб «Шахтар» з перемогою в 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів.
  • Динамо 1-1 Аякса (ВІДЕО)

Динамо 1-1 Аякса (ВІДЕО) (18.08.2010 10:40)

Перша серія двоматчевій дуелі плей-офф раунду Ліги чемпіонів між "Динамо" і "Аяксом" завершилася внічию - 1:1. Все вирішиться через тиждень в Амстердамі.