ГоловнаНовини ► Чоловіки випереджають жінок у користуванні Інтернетом
знайти

Чоловіки випереджають жінок у користуванні Інтернетом

Абсолютна більшість користувачів українського Інтернету - чоловіки. Про це свідчать результати дослідження компанії InMind, проведене на замовлення Інтернет Асоціації України (ІнАУ).

Отже, згідно з дослідженням, 54% користувачів Інтернету – це чоловіки, інші 46% - жінки.

Результати дослідження по регіонам: на півдні України Інтернетом користуються лише 16% громадян, на заході – 18%, на сході - 33%, і в центральній частині країни всесвітньою мережею користуються також 33% населення.

Щодо вікової категорії, то 58% користувачів складають вікову групу від 15 до 30 років, 29% тих, хто вдається до послуг Інтернету, - це люди від 31 до 45 років, і лише 13% населення користується Інтернетом у віці після 45 років.

Дане дослідження проведене InMind для Інтернет Асоціації України. Установче дослідження проводиться на щоквартальній основі для постійного моніторингу чисельності і соціально-демографічної структури користувачів Інтернету. Дані дослідження використовуються для підтримки роботи репрезентативною панелі інтернет-користувачів, на комп'ютерах учасників якої встановлено спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє відстежувати відвідування ними всіх національних і зарубіжних інтернет-ресурсів. Протягом першого місяця роботи панелі була оброблена інформація більше 50 000 піддоменів. Робота панелі дозволяє отримувати надійні і достовірні дані про відвідані сайтах і, отже, дає інформацію про соціально-демографічний профіль їх користувачів, надаючи можливості для медіапланування в процесі розміщення реклами в Інтернеті.

Новину додано у середу, 6 жовтня 2010 року, о 12:59, показати всі новини за середу, 6 жовтня 2010 року
Категорія "наука та здоров'я", показати всі новини категорії "наука та здоров'я"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "IT", показати всі новини по темі "IT"

Ще новини по темі:

 • Apple iphone 6 silver – легкість та простота у використанні

  Apple iphone 6 silver – легкість та простота у використанні (19.01.2017 17:34)

  Коли у світі комунікаційні технології заполонили практично усе, говорити про те, чи варто купити телефон з новими можливостями, по суті, не потрібно. Якщо й говорити про вибір нового смартфону, то краще зосередитися на тому iOS це має бути чи Android.
 • Антивирусная компания ESET на службе террористов Донбасса

  Антивирусная компания ESET на службе террористов Донбасса (02.06.2016 17:42)

  Россия запустила свои щупальца по всему миру. Недавний пример словацкая компания ESET помогла террористам Донбасса, проведя аудит и опубликовав отчет о кибершпионаже со стороны украинских спецслужб за властями так называемых ДНР и ЛНР . Причем, это
 • "Російський піонер" запускає "Рай"

  "Російський піонер" запускає "Рай" (18.07.2012 14:28)

  На сайті журналу "Російський піонер", що входить до медіагрупи Михайла Прохорова "ЖV!", з'явиться закрита соціальна мережа "Рай". Про це повідомляє "Маркер" з посиланням на гендиректора журналу Гліба Дунаєвського.
 • Microsoft подала більше 70 позовів проти українських компаній

  Microsoft подала більше 70 позовів проти українських компаній (19.04.2011 9:38)

  У виробництві різних судів України знаходиться більше 70 справ, пов'язаних з порушенням авторських прав корпорації. З них 50 - кримінальні та більше 20 господарські.