ГоловнаНовини ► Вибори мера у Луганську. Хто переміг?
знайти

Вибори мера у Луганську. Хто переміг?

Вибори мера у Луганську. Хто переміг?Луганський окружний адміністративний суд заборонив оприлюднювати результати виборів міського голови Луганська

Про це повідомив кандидат на посаду Луганського міського голови від Комуністичної партії України Спиридон Кілінкаров.

За його словами, припинено провадження у кримінальній справі про фальсифікацію виборів в 3-х ділянках Жовтневого виборчого округу. Цим скористалася Луганська міська виборча комісія і оголосила результати виборів в одномандатному виборчому окрузі по виборах Луганського міського голови, повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, згідно з протоколом, мером Луганська обрано Сергія Кравченка - член Партії регіонів, за нього проголосували 48 138 виборців. Його перевага над кандидатом від КПУ Кілінкаровим - 21 голос. За нього проголосували 48 117 виборців.

«Такий маленький розрив в 21 голос свідчить про демократичність виборів і жорсткої конкуренції між кандидатами», - так прокоментував результати голова Луганської міської виборчої комісії Олександр Фомберг.

Кілінкаров також повідомив, що у прокураторі Жовтневого району, яка порушувала кримінальну справу, відмовляються перераховувати вилучені бюлетені.

У зв'язку з цим сьогодні, 7-го листопада, комуністи Луганська мають намір пікетувати міську виборчу комісію і прокуратуру.

Новину додано у неділю, 7 листопада 2010 року, о 12:45, показати всі новини за неділю, 7 листопада 2010 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Луганщина, показати всі Новини Луганська
Тема: "Вибори до місцевих органів влади", показати всі новини по темі "Вибори до місцевих органів влади"

Ще новини по темі: