ГоловнаНовини ► Жертви афериста Сергія Парнева звернулися в Генеральну прокуратуру, СБУ і МВС
знайти

Жертви афериста Сергія Парнева звернулися в Генеральну прокуратуру, СБУ і МВС

Жертви афериста Сергія Парнева звернулися в Генеральну прокуратуру, СБУ і МВССьогодні учасники Союзу жертв фінансових махінацій звернулися в правоохоронні органи, зокрема, до Міністерства внутрішніх справ, Генеральну прокуратуру України і Службу безпеки України з вимогою негайно притягти до кримінальної відповідальності Парнева Сергія Кимовича, який не тільки обдурив кілька десятків громадян України, а й безпосередньо причетний до залякування та фізичного усунення багатьох своїх партнерів по бізнесу.

«Сергій Кімович Парнєв- широко відома у вузьких колах особистість, що побудувала свої чималі капітали на залякуванні та обмані. Бандитизм, шахрайство, шантаж, погрози - ось далеко не повний список знарядь Парнева. На совісті цієї людини - не одне вбивство, що залишилося безкарним через особисті зв'язкі. Про це йде мова в прес-релізі Союзу жертв фінансових махінацій.

«Зараз у Парнева у розробці київський бізнесмен Андрій Шафранов. Шафранов, повіривши шахраєві, взяв його в свій бізнес у якості партнера. Внесок Парнева в «спільна справа» становив майже три мільйони гривень і повинен був бути повернений. Після того, як Шафранов повернув суму з величезними відсотками, розписки про їх повернення були викрадені. Парнєв одразу ж почав вимагати «законного повернення боргу», - говорять в об'єднанні ошуканих громадян.
«Спочатку були тільки погрози йому і його родині - періодично дружину Шафраново на виході з будинку чекала машина з міцними хлопцями, що обіцяли розправитися з нею та її дитиною, якщо бізнесмен не віддасть Парневу гроші. Коли це не допомогло, пішли більш активні заходи попередження - в Шафранова стріляли прямо у дворі його власного будинку. Про подію він написав заяву, проте отримав категоричну відмову в порушенні кримінальної справи - Мабуть, Парнєв вже відвідав правоохоронні органи Голосіївського району і пообіцяв, як завжди, золоті гори. Після цього кілька абсурдних кримінальних справ було незаконно порушено вже проти самого Шафранова. Його оголошують у розшук згідно фальсифікованим рапортам співробітників міліції і заарештовують. Під час перебування Шафранова в СІЗО Парнєв запропонував його дружині переписати все майно на нього, за що обіцяв звільнити її чоловіка. Та відмовилася і написала детальну заяву в міліцію. Реакція? Природно, ніякої », - повідомили жертви фінансових махінацій.

Новину додано у п'ятницю, 12 листопада 2010 року, о 08:59, показати всі новини за п'ятницю, 12 листопада 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Кримінал", показати всі новини по темі "Кримінал"

Ще новини по темі: