ГоловнаНовини ► «БЮТ-Батьківщина»: рішення Януковича не вплине на роль та місце Степана Бандери в українській історії
знайти

«БЮТ-Батьківщина»: рішення Януковича не вплине на роль та місце Степана Бандери в українській історії

«БЮТ-Батьківщина»: рішення Януковича не вплине на роль та місце Степана Бандери в українській історіїВ Блоці Юлії Тимошенко та партії «Батьківщина» вважають визнання недійсним указу президента про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері політичним, а не юридичним рішенням. Про це повідомила прес-служба Волинської обласної партійно організації ВО „Батьківщина”.

Цілком очевидно, що це - особисте рішення Віктора Януковича, і він лише прикривається судовою системою, яка сьогодні знаходиться під повним контролем президента та його адміністрації.

Скасування указу про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері є прямим порушення передвиборчої обіцянки Януковича про мораторій на ідеологічні питання, які роз’єднують суспільство.

Власне Януковичем та його урядом були порушені практично усі виборчі обіцянки. Саме тому, в умовах повного провалу соціальної політики, стрімкого зростання цін, тарифів на газ та комунальні послуги Янукович вирішив відволікти увагу людей на історичні питання.

Водночас в БЮТ та партії «Батьківщина» вважають, що скасування Януковичем указу про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері жодним чином не вплине на роль та місце Бандери в українській історії.

Новину додано у п'ятницю, 14 січня 2011 року, о 17:17, показати всі новини за п'ятницю, 14 січня 2011 року
Категорія "спорт і культура", показати всі новини категорії "спорт і культура"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Періоди та визначні особистості в історії України", показати всі новини по темі "Періоди та визначні особистості в історії України"

Ще новини по темі: