ГоловнаНовини ► Депутати Старовижівської райради – проти скасування президентського указу про присвоєння Героя України Степану Бандері
знайти

Депутати Старовижівської райради – проти скасування президентського указу про присвоєння Героя України Степану Бандері

Депутати Старовижівської райради – проти скасування президентського указу про присвоєння Героя України Степану БандеріСьогодні на позачерговій сесії районної ради обранці територіальної громади Старовижівського району більшістю голосів прийняли заяву, у якій висловили протест щодо ганебних судових рішень Донецького окружного адміністративного суду, Донецького апеляційного адміністративного суду та Вищого адміністративного суду України щодо скасування Указу Президента України про присвоєння звання Героя України Степану Бандері.

За пропозицією керівника фракції «Батьківщина» Володимира Блінова голосування відбулося у поіменному режимі. 
Голосування з приводу важливого питання, що стосується нашого державотворення, історії, національної самобутності, засвідчило єдність демократичних сил у Старовижівській районній раді, - прокоментував подію Володимир Блінов. – Одностайну позицію продемонстрували представники «Батьківщини», «Свободи», «Нашої України», ПРП, УРП «Со та інших партій. Не з’явилися на сесію депутати провладних партій: Партії регіонів, Народної партії, Сильної України, «Єдиного центру». Про це повинні знати виборці краю, а тому одним із пунктів рішення сесії було опублікувати заяву депутатів у газеті «Сільські новини». Депутати Старовижівської районної ради вирішили за доцільне звернутися до керівників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з проханням організувати просвітницьку роботу серед населення з висвітлення історії національно-визвольного руху України середини ХХ століття. Адже наші громадяни, особливо молодь, повинні знати правду про видатних людей, які ціною власного життя виборювали для українців право жити у незалежній державі.

На думку керівника фракції «Батьківщина» у Старовижівській районній раді Володимира Блінова, останнім часом з’явилися негативні тенденції у суспільно-політичному житті України, що свідчать про зміщення акцентів щодо суверенності, незалежності Української держави.

Вже тривалий час у засобах масової інформації з’являються повідомлення про розслідування, які проводять правоохоронні органи щодо руйнування пам’ятника Сталіну у Запоріжжі, - повідомив свою точку зору Володимир Блінов.

- Така ретельність міліції виглядає принаймні дивною, якщо зважити, що законом заборонено встановлювати пам’ятники тоталітаризму. Тим часом у нашому райцентрі міліція не поспішає розслідувати знищення тризуба – малого герба України – з пам’ятника борцям за волю України, що встановлений у центрі Старої Вижівки, хоча за наругу над державними святинями передбачена кримінальна відповідальність згідно з чинною Конституцією.

Новину додано у четверг, 20 січня 2011 року, о 17:11, показати всі новини за четверг, 20 січня 2011 року
Категорія "спорт і культура", показати всі новини категорії "спорт і культура"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Періоди та визначні особистості в історії України", показати всі новини по темі "Періоди та визначні особистості в історії України"

Ще новини по темі: