Грип уходить зі Львова
За минулий тиждень у Львові на грип та ГРВІ захворіло 4029 осіб, що на 1200 менше, ніж на попередньому тижні, повідомила 24 січня завідувач епідвідділу Львівської обласної СЕС Наталія Тімко.
Як повідомила Тімко у телефонному коментарі для ZAXID.NET , на минулому тижні зафіксовано інтенсивний показник 53,4 за епідпорогу в 83,5. Кількість серед захворілих дітей до 14 років – 46,3%. Епідпоріг у Львові, за словами Тімко, перевищено лише у віковій групі від 7 до 14 років, у якій захворіло 700 осіб; за епідпорогу 92,1 інтенсивний показник становив 133,7.
У Львівській області натомість захворіло 10 019 осіб, що приблизно на 2 000 менше, ніж на попередньому тижні. Інтенсивний показник становив 39,2 за епідпорогу в 83,9. Кількість захворілих дітей до 14 років становила близько 44%.
Окрім того, Наталія Тімко повідомила, що у Львівській області епідпоріг перевищений лише у Перемишлянському районі.
Категорія "наука та здоров'я", показати всі новини категорії "наука та здоров'я"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Епідемія грипу в Україні", показати всі новини по темі "Епідемія грипу в Україні"
Ще новини по темі:
В Україну прийдуть два нові вірусу грипу (04.08.2011 11:36)
У новому сезоні в Україну прийдуть чотири різновиди вірусу грипу, причому два штами українцям ще не знайомі.В Україні спостерігається незначне зростання захворюваності на грип (08.02.2011 16:53)
В Україні спостерігається незначне зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання.Фальсифікація ліків на українському ринку (10.12.2010 16:31)
У Держінспекції з контролю якості лікарських засобів Фокусу розповіли, які ліки найчастіше підробляють в Україну, і як це робитьсяВ Рівному люди ходять в марлевих пов'язках (10.12.2010 15:16)
Надзвичайна протиепідемічна комісія у місті Рівному вирішила ввести в місті з 10 грудня протиепідемічні обмеження.Микола Азаров доручив забезпечити лікарні ліками від грипу (03.11.2010 13:30)
Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив протягом двох тижнів забезпечити медичні установи ліками, які необхідні при спалаху сезонної епідемії грипу
Шоу-рум професійного обладнання Кухарт

