ГоловнаНовини ► В офіс дружини Лужкова нагрянув ОМОН з обшуком
знайти

В офіс дружини Лужкова нагрянув ОМОН з обшуком

В офіс дружини Лужкова нагрянув ОМОН з обшукомУ московський офіс компанії «Інтеко», якою володіє Олена Батуріна, дружина колишнього мера Москви Юрія Лужкова, з обшуком вломилися правоохоронні органи.

Як пояснила офіційний представник Слідчого комітету РФ Ірина Дудукіна, слідчі дії в «Інтеко» пов'язані зі справою про розкрадання 13 мільярдів рублів у «Банку Москви», передає NEWSru.

За словами джерела в компанії Батуріної, всіх співробітників «Інтеко» зібрали в одну кімнату і там замкнули. Як зазначив співрозмовник агентства, людям омонівці не пояснили цілей свого візиту, але заборонили знімати те, що відбувається на мобільні телефони, фото-та відеотехніку. Співробітники ОМОНу перекрили всі входи-виходи в офіс. Близько п'яти чоловік знаходяться в бухгалтерії компанії, де, по всій видимості, проводять виїмку документів.

Вже стала відома і реакція глави компанії «Інтеко» Олени Батуриної. Як вважає дружина екс-мера, для обшуків, що проходять в офісі її компанії, немає ніяких реальних підстав і причин. «Я абсолютно точно знаю, що ці обшуки не мають жодного стосунку ні до нас, ні до« Банку Москви ». Це просто замовлення і тиск на нас », - прокоментувала Батурина« Інтерфаксу »по телефону все, що відбувається.

Як стало відомо в ході розслідування справи про розкрадання 13 млрд рублів, в 2009 році «Банк Москви» видав кредит на 12,76 мільярда компанії «Прем'єр-Естейт», яка за цю суму влітку того ж року придбала 58 га землі в Підмосков'ї у « Інтеко ». Як припускають слідчі, сума операції була завищена в порівнянні з ринковою приблизно в шість разів.

Новину додано у четверг, 17 лютого 2011 року, о 12:02, показати всі новини за четверг, 17 лютого 2011 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Росія, показати всі Новини Росії
Тема: "Кримінал", показати всі новини по темі "Кримінал"

Ще новини по темі: