ГоловнаНовини ► «Покращення життя вже сьогодні» настало для 4% громадян, - опитування
знайти

«Покращення життя вже сьогодні» настало для 4% громадян, - опитування

«Покращення життя вже сьогодні» настало для 4% громадян, - опитуванняЗа результатами першого року президентства Віктора Януковича 4% громадян «жити стало веселіше і краще». Про це заявив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко, представляючи результати соціологічного дослідження.

Згідно з даними всеукраїнського опитування, проведеного на замовлення Інституту політики, більшість населення (61,7%) констатує погіршення свого матеріального становища за останні 12 місяців. При цьому третина опитаних (33,3%) відзначила, що їхнє матеріальне становище не змінилося, і лише 4% вважають, що їхнє матеріальне становище покращилося.

Принциповим моментом у дослідженні Томенко назвав те, що і схід України визнав погіршення життя при Януковичі (51,5% заявили про погіршення матеріального становища, 5,3% - про поліпшення).

Як повідомляє прес-служба депутата, згідно з опитуванням, абсолютна більшість населення України (97,5%) в тій чи іншій мірі стурбоване зростанням цін.

«Кожній десятій українській сім'ї (11,2%) не вистачає грошей навіть на їжу, а двом п'ятим (41,3%), хоча і вистачає грошей на їжу, але купувати одяг або взуття вже складно», - зазначив Томенко.

Проводив опитування «Українське демократичне коло» на замовлення Інституту політики 29 січня - 7 лютого. Вибіркова сукупність репрезентує доросле населення України й охоплює всі регіони країни. За місцем проживання опитано 1200 респондентів 18 років і старше. Статистична похибка вибірки без врахування дизайн-ефекту з вірогідністю 0,95 не перевищує 2,9%.

Новину додано у п'ятницю, 18 лютого 2011 року, о 14:41, показати всі новини за п'ятницю, 18 лютого 2011 року
Категорія "економіка", показати всі новини категорії "економіка"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Влада, суспільство", показати всі новини по темі "Влада, суспільство"

Ще новини по темі: