ГоловнаНовини ► Про що Янукович говорив з країною
знайти

Про що Янукович говорив з країною

Про що Янукович говорив з країноюУ ході свого першого «Прямого розмови з країною» Янукович відповів приблизно на три десятка питань, прийняв кілька запрошень у гості, заспівав пісню і вислухав дитячий хор. Сумарно, по всіх каналах гаранту задали близько 50 тис. питань.

Спілкування затягнулося на чотири години замість запланованих трьох. За цей час, окрім обговорення виключно регіональних проблем, глава держави висловив думку з приводу пенсійного віку, податкових канікул, депутатів-прогульників, кримінальних справ проти опозиції, корупції, оцінив ринок землі, друга державна мова, Голодомор, Сталіна і героїв Україні.

Під час прямих включень з регіонів президентові не завжди ставили питання. Багато що підійшли до мікрофона були налаштовані просто поспілкуватися. Президента дякували, підбадьорювали, закликали не зупинятися на шляху реформ, а також кликали в гості. Той у свою чергу цікавився чи є сало з цибулею, і обіцяв по можливості приїхати.

Вихованці дитячого притулку в Чернівецькій області хором прочитали вірш президенту про те, як вони його люблять. Пізніше Янукович теж налаштувався на ліричний лад. Відповідаючи на питання одеської студентки, президент наспівав їй пісню Марка Бернеса «Улюблене місто може спати спокійно» і зізнався, що, буваючи в Одесі, теж відчуває себе одеситом.

Виходячи з тих питань, які надійшли на focus.ua, Інтернет-користувачів цікавили доходи сина Януковича, доцільність нових кредитів від МВФ, історія поселення в Межигір'ї, все більший розрив між багатими та бідними в Україні, корупція і придушення малого бізнесу. Як і припускали скептики, подібні жорсткі питання в ефірі не прозвучали.

Крім того, вільно поспілкуватися з президентом вдалося не всім і не скрізь. Так, у Львові від оперного театру, звідки велася пряма трансляція, силовики оперативно відтіснили членів ВО «Свобода». Партійці хотіли провести міні-спектакль «Рік в ярмі», але були затримані невідомими в цивільному.

У Києві майданчик «вуличного телебачення» розмістили на околиці міста, в Харківському районі поруч з сміттєспалювальним заводом, тобто далеко від людних місць. З Каневом зв'язатися взагалі не вдалося. На Першому національному кажуть - з технічних причин. Питання городян Янукович отримає в письмовому вигляді.

До кінця ефіру глава держави вирішив, що критики на його адресу могло бути і більше. «Щось вам не дали сказати, а, можливо, ви мене пожаліли», - припустив він і закликав наступного разу піднімати теми погостріше.

Судячи з усього, спілкуватися з країною Януковичу сподобалося - подібні виходи в ефір він пообіцяв проводити щорічно.

Новину додано у суботу, 26 лютого 2011 року, о 14:14, показати всі новини за суботу, 26 лютого 2011 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Влада, суспільство", показати всі новини по темі "Влада, суспільство"

Ще новини по темі: