ГоловнаНовини ► Волинська податкова «накрила» контрабанду вантажівок з Німеччини
знайти

Волинська податкова «накрила» контрабанду вантажівок з Німеччини

На Волині викрили контрабандну схему, – інформує інтернет-видання «Волинська правда»

Співробітники податкової міліції Волині в рамках операції «Бюджет» виявили факт контрабанди та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах одним із волинських спільних підприємств, – повідомили у ДПА у Волинській області.

Податківці стверджують: тандем у складі ковельського СП і приватного підприємця-«єдинщика» незаконно ввіз на митну територію України та реалізував 203 вантажівки іноземного виробництва.

Ані в бухгалтерській, ані в податковій звітності ковельського СП факт ввезення на митну територію автівок та їх реалізацію не відображено. Проігнорував вимогу чесно звітуватися про господарські операції і приватний підприємець-«єдинщик».

Така узгодженість дій СП і приватного підприємця – аж ніяк не випадкова, переконують в УПМ ДПА у Волинській області, оскільки бізнес-партнери свідомо стали учасниками злочинної схеми.

Фірма доручила, а підприємець придбав вантажівки іноземного виробництва вартістю 12,4 мільйонів гривень в одного із німецьких підприємств. Згодом підприємець передав автівки СП, яке й реалізувало їх в Україні. Щоправда в офіційній податковій звітності жодних слідів таких господарських операцій знайти не вдалося. Натомість, до бюджету не сплачено 2,3 мільйона гривень ПДВ.

Щоб встановити фактичну приналежність вантажних авто податковим міліціонерам довелося звернутися до співробітників Інтерполу та представників компетентних органів Німеччини.

Власниками двох сотень вантажівок виявилися громадяни п’яти європейських держав, – поінформували українських правоохоронців їх зарубіжні колеги і заперечили будь-які стосунки власників авто з німецькою фірмою. Більш того, реєстрація німецької фірми, бізнес-партнера ковельського СП «на папері», в кінці минулого року скасована.

Днями слідчий відділ податкової міліції ДПА у Волинській області порушив кримінальну справу відносно керівника СП за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.3 ст.212, ч.1 ст.201 КК України. Триває слідство.

Новину додано у понеділок, 28 березня 2011 року, о 13:56, показати всі новини за понеділок, 28 березня 2011 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: