Азаров і Путін зустрінуться в другій половині дня
Прем'єр-міністр України Микола Азаров проведе зустріч з російським колегоюВолодимиром Путіним в другій половині дня
У Києві почалася зустріч перших віце-прем'єр-міністрів урядів України та РосіїАндрія Клюєва та Ігоря Шувалова, повідомляє Інтерфакс-Україна.
На зустрічі з російської сторони також присутні посол РФ Михайло Зурабов ізаступники міністрів уряду Росії.
Очікується, що результати робочої зустрічі віце-прем'єри доповідатимутькерівникам своїх урядів, зустріч яких намічена другу половину дня. Якповідомляє офіційний портал українського уряду, зустріч Путіна і Азаровазапланована на 15:00.
Нагадаємо, сьогодні Україну відвідає прем'єр-міністр Росії Володимир Путін. За інформацією ЗМІ, в Києві російський прем'єр намір особисто відмовитиЯнуковича і Азарова від створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом, а замістьцього приєднатися до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану.
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Київ, показати всі Новини Києва
Тема: "Нові україно-російські відносини", показати всі новини по темі "Нові україно-російські відносини"
Ще новини по темі:
Росія очікує моменту, коли українська економіка обвалиться (20.01.2013 10:18)
Чому міждержавні відносини України і Росії безпосередньо залежать від президентських бажань домовлятися.Чи вдасться Путіну відновити СРСР? (03.01.2013 12:13)
Путін все більше марить СРСР і зробить багато для того, щоб заспівати на цьому грунті з українською владою, також виховано. радянською системою.Путіну не вдалося заманити Януковича у Митний союз, - ЗМІ (13.04.2011 9:32)
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не отримав остаточної згоди від України на приєднання до Митного союзу. Про це заявляють особи, знайомі з ходом переговорів.Путін запропонує Януковичу вдвічі знизити ціну на газ, - ЗМІ (11.04.2011 9:04)
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін приїде в Україну з конкретними пропозиціями на випадок інтеграції України до Митного союзу, а у відповідь хоче почути конкретну відповідь українського президента Віктора Януковича - чи згодна України на цей шлях.Путін: в Україні практично кожен розмовляє російською (31.08.2010 11:16)
Глава російського уряду заявив, що "на Україні 17 млн тільки офіційно по перепису населення пишуться росіянами, і кожен, напевно, практично говорить російською".
Шоу-рум професійного обладнання Кухарт

