ГоловнаНовини ► Путіну не вдалося заманити Януковича у Митний союз, - ЗМІ
знайти

Путіну не вдалося заманити Януковича у Митний союз, - ЗМІ

Путіну не вдалося заманити Януковича у Митний союз, - ЗМІПрем'єр-міністр Росії Володимир Путін не отримав остаточної згоди від України на приєднання до Митного союзу. Про це заявляють особи, знайомі з ходом переговорів.

 

На відкритій частині переговорів про Митний союз чи зону вільної торгівлі з ЄС ні Путін, ні Віктор Янукович не сказали ні слова. У той же час, як стверджує Коммерсант-Україна, Путін не отримав прямої згоди від Януковича на вступ України до Митного союзу.

«Хоча прогресу в переговорах України з ЄС щодо зони вільної торгівлі немає, а на пошук компромісу щодо деяких питань у нас можуть піти роки, Віктор Янукович задекларував таку позицію: Україна інтегрується до Євросоюзу, до Митного союзу не вступає, а буде дотримуватися заявленої формули« 3 +1 », - заявило джерело видання.

Путін, розписуючи перед Україна переваги Митного союзу, прогнозував, що приплив коштів в економіку України може скласти 6,5-9 млрд. доларів, додавши 1,5-2% до ВВП. У разі створення Україною зони вільної торгівлі з ЄС, Росія обіцяла поставити питання про торговельні обмеження на українську продукцію.

 

Новину додано у середу, 13 квітня 2011 року, о 09:32, показати всі новини за середу, 13 квітня 2011 року
Категорія "економіка", показати всі новини категорії "економіка"
Географія: Світ, показати всі Новини Світу
Тема: "Нові україно-російські відносини", показати всі новини по темі "Нові україно-російські відносини"

Ще новини по темі: