ГоловнаНовини ► Microsoft подала більше 70 позовів проти українських компаній
знайти

Microsoft подала більше 70 позовів проти українських компаній

Microsoft подала більше 70 позовів проти українських компанійУ виробництві різних судів України знаходиться більше 70 справ, пов'язаних з порушенням авторських прав корпорації. З них 50 - кримінальні та більше 20 господарські.

 

Протягом лютого-березня цього року правоохоронні органи України провели 59 перевірок підприємств та організацій на предмет дотримання законодавства у сфері захисту інтелектуальної власності, пише видання webuserblog.com.

Партнер юридичної компанії «Лексфор», яка представляє інтереси корпорації Microsoft, Владислав Шаповал повідомив, що компанія направила на адресу МВС 39 заяв про порушення авторських прав Microsoft. 31 з них - стосовно підприємств-користувачів неліцензійного ПЗ, 4 заяви стосувалися розповсюджувачів піратських дисків, 2 - установки неліцензійного ПЗ на комп'ютери і 2 - порушення авторських прав Microsoft Інтернет-провайдерами.

Відомо, що це івано-франківський та одеський провайдери - ЛАН енд НІ і Лан-Телеком, на серверах яких співробітники МВС виявили піратські копії ПЗ Microsoft.

У рамках порушених кримінальних справ представник Microsoft заявив 14 цивільних позовів (6 - проти кінцевих користувачів, 3 - проти розповсюджувачів дисків та 5 - проти установників піратських програм).

Також Microsoft звинувачує відразу три великі українські роздрібні мережі - Алло, Diawest і Технополіс у продажу неліцензійного програмного забезпечення. Як з'ясувала IT-компанія завдяки програмі «таємний покупець», яка регулярно проводиться по всій Україні, продавці зазначених мереж пропонують покупцям встановити на комп'ютери піратське програмне забезпечення.

Згідно з даними Microsoft, рівень використання піратського ПЗ в Україні становить 85%. Тобто на 85 комп'ютерах з 100 встановлені неліцензійні програмні продукти. Вартість же всього неліцензійного ПЗ на українських комп'ютерах в Microsoft оцінюють в 272 млн. дол

 

Новину додано у вівторок, 19 квітня 2011 року, о 09:38, показати всі новини за вівторок, 19 квітня 2011 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "IT", показати всі новини по темі "IT"

Ще новини по темі:

 • Apple iphone 6 silver – легкість та простота у використанні

  Apple iphone 6 silver – легкість та простота у використанні (19.01.2017 17:34)

  Коли у світі комунікаційні технології заполонили практично усе, говорити про те, чи варто купити телефон з новими можливостями, по суті, не потрібно. Якщо й говорити про вибір нового смартфону, то краще зосередитися на тому iOS це має бути чи Android.
 • Антивирусная компания ESET на службе террористов Донбасса

  Антивирусная компания ESET на службе террористов Донбасса (02.06.2016 17:42)

  Россия запустила свои щупальца по всему миру. Недавний пример словацкая компания ESET помогла террористам Донбасса, проведя аудит и опубликовав отчет о кибершпионаже со стороны украинских спецслужб за властями так называемых ДНР и ЛНР . Причем, это
 • "Російський піонер" запускає "Рай"

  "Російський піонер" запускає "Рай" (18.07.2012 14:28)

  На сайті журналу "Російський піонер", що входить до медіагрупи Михайла Прохорова "ЖV!", з'явиться закрита соціальна мережа "Рай". Про це повідомляє "Маркер" з посиланням на гендиректора журналу Гліба Дунаєвського.
 • Чоловіки випереджають жінок у користуванні Інтернетом (06.10.2010 12:59)

  Абсолютна більшість користувачів українського Інтернету - чоловіки. Про це свідчать результати дослідження компанії InMind, проведене на замовлення Інтернет Асоціації України (ІнАУ).