ГоловнаНовини ► Пиза очолив волинський «Фронт Змін»
знайти

Пиза очолив волинський «Фронт Змін»

Луцький депутат Олександр Пиза виконує обов’язки голови обласного осередку «Фронту Змін», – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

За інформацією з джерел у партії «Фронт Змін» стало відомо, що наприкінці минулого тижня з посади голови Волинської обласної організації партії було усунуто першого заступника луцького міського голови, депутата обласної ради Святослава Кравчука. Таке рішення було прийняте центральними керівними органами партії. Тимчасово виконуючим обов'язки голови обласного осередку призначено заступника голови обласної організації Олександра Пизу. Цю інформацію також підтвердив сам пан Пиза. Також ширяться чутки, що пана Кравчука взагалі було виключено з партії, але ця інформація ще потребує підтвердження, – повідомляють у Центрі політичного аналізу та виборчого консалтингу.

Про причини такого рішення керівництва партії можна лише здогадуватись, однак достеменно відомо, що ситуація в обласному осередку стала особливо напруженою після ініціативи Пизи перейменувати одну з вулиць міста у вулицю Юлії Тимошенко та особливим незадоволенням Кравчука такими діями свого однопартійця. Більше того, можна припускати, що саме «завдяки» голові обласної організації партії Олександр Пиза втратив роботу в АПГ «Пан Курчак».

Можна сміливо припустити й те, що до відставки пана Кравчука могло призвести і те, що обласна організація партії не є активною в регіоні, її представники в обласній раді не підтримують ініціатив інших опозиційних сил, відсутня належна партійна робота з низовими організаціями, що може негативно відобразитися на результатах наступної виборчої кампанії.

Новину додано у вівторок, 20 вересня 2011 року, о 16:47, показати всі новини за вівторок, 20 вересня 2011 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: