ГоловнаНовини ► У Нововолинську комунальники кажуть про найнижчі тарифи на Волині
знайти

У Нововолинську комунальники кажуть про найнижчі тарифи на Волині

У місті шахтарів керівника комунальних підприємств закликають населення вчасно розраховуватися за надані послуги, – про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у Нововолинському МВК.

Начальник КП «Нововолинськводоканал» Яків Приступа зауважив, що в місті найнижчі тарифи на водовідведення та водопостачання серед міст Волині. Щодоби підприємство подає 14 тисяч кубічних метрів води.

Сьогодні відбулася зустріч керівників КП «Нововолинськтеплоклмуненерго» та «Нововолинськводоканал» Анатоллія Гаврилюка та Якова Приступи із представниками місцевих ЗМІ. Вони поінформували про підготовку підприємств до опалювального сезону, про тарифи на послуги водовідведення, водо- та теплопостачання. Розповіли про становище, яке існує із проплатою у бюджетній сфері, населенням міста за надані послуги і про методи впливу щодо ліквідації боргів.

Зокрема, начальник КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Анатолій Гаврилюк зазначив, що виконано значний обсяг робіт з промивки внутрішньобудинкової розводки. Цього року запланували поміняти 820 погонних метрів теплових мереж, поміняли 1640.Він запевнив, що підприємство має достатню потужність, щоб надавати якісні послуги з теплопостачання. Проте наголосив, що потрібно вчасно здійснювати оплату. Теплокомуненерго недоотримало від споживачів 4,6 мільйона гривень. Це є борги попередніх років як населення, так і підприємств. Анатолій Гаврилюк зазначив, що за підсумками минулого опалювального періоду КП «Нововолинськтеплоклмуненерго» відзначено в області як одне з кращих.

Керівники «Нововолинськтеплоклмуненерго» та «Нововолинськводоканалу» звернулися до населення з проханням розрахуватися з боргами для того, щоб безперебійно отримувати тепло і воду у своїх оселях.

Новину додано у вівторок, 20 вересня 2011 року, о 17:18, показати всі новини за вівторок, 20 вересня 2011 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: