ГоловнаНовини ► Дмитро Медведєв: ядерна зброя? - Хай буде)
знайти

Дмитро Медведєв: ядерна зброя? - Хай буде)

Дмитро Медведєв: ядерна зброя? - Хай буде)Президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія не відмовиться від ядерної зброї, хоча і не збирається його застосовувати.

"Ми його застосовувати не збираємося, але хай воно буде, тому що у нас велика країна, складна країна. Її потрібно цінувати й охороняти", - сказав глава держави, виступаючи на церемонії вручення державних нагород у Кремлі.

Президент також зазначив: "Мені дуже б хотілося, щоб наші люди, наша молодь на вас рівнялась, і тоді у нас точно будуть успіхи і в галузі літератури, мистецтва, освіти, і в області ядерної зброї, від якої ми не відмовляємося, і яка нам ще стане в нагоді ".

Нагадаємо, в 2010 році Медведєв затвердив нову Військову доктрину і Основи держполітики в області ядерного стримування до 2020 року. У документі, зокрема, прописано, що Росія "має право застосувати ядерну зброю для захисту своєї країни і своїх союзників або у разі загрози ліквідації держави".

Між тим, сьогодні, 3 травня, секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев заявив, що розгортається в Європі система протиракетної оборони НАТО до 2020 року зможе перехоплювати російські міжконтинентальні балістичні ракети, що загрожує стратегічній стабільності на глобальному рівні.

У свою чергу міністр оборони РФ Анатолій Сердюков заявив, що переговори Росії і НАТО з питання американської системи протиракетної оборони заходять в глухий кут, однак компроміс ще можливий.

Новину додано у четверг, 3 травня 2012 року, о 14:29, показати всі новини за четверг, 3 травня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Росія, показати всі Новини Росії
Тема: "Україна-Росія", показати всі новини по темі "Україна-Росія"

Ще новини по темі: