ГоловнаНовини ► Зарплати вчителів ростимуть не лише перед виборами
знайти

Зарплати вчителів ростимуть не лише перед виборами

Зарплати вчителів ростимуть не лише перед виборамиНа днях, український Президент Віктор Янукович розповів, що держава приділятиме належну увагу розвитку української освіти і щоб підвищити якість знань учнів він докладе усіх зусиль, щоб забезпечити гідний соціальній захист освітянам.

На урочистому відкритті 106-ої київської спеціалізованої школи Віктор Федорович наголосив, що зарплата вчителів зростатиме постійно і відповідатиме вимогам часу. В той же час Дмитро Табачник повідомив інформацію, що кількість дітей, що цьогоріч пішли до першого класу значно зросла. Якщо у 2011 році до кузні знань прийшло 404 тисяча школярів, то в поточному році їх кількість збільшилась аж на 27тисяч у порівнянні з минулим роком.

Як зазначив Дмитро Табачник, міністерство освіти виконує передвиборчу програму Президента і докладає усіх зусиль для підвищення якості дошкільної підготовки дітей. Сучасні технології та новітні освітні програми допомагають успішно втілювати задумані освітні реформи.

Окрім вищезазначеного, серйозну увагу міносвіти приділяє і відкриттю нових та відновленню роботи закритих освітніх закладів різних ступенів освіти. Для прикладу, за час президентства Віктора Януковича у країні запрацювало понад 650 нових дитсадків, де на даний момент підготовку до школи ведуть тисячі маленьких українців.

Нагадаємо, що Прем'єр-міністр Микола Азаров на з’їзді педагогів озвучував дані, що 2012 року зарплата українських вчителів зросте в середньому по країні на 700 грн. і внаслідок цього середній заробіток педагогів сягне 3400 грн.

Озвучені дані підтверджують соціальну спрямованість освітніх реформ, адже дані зміни щодо зарплати вчителів допоможе їм почуватися надійніше і відчувати впевненість у завтрашньому дні, - заявляють у Кабінеті Міністрів України.

Подальше зростання заробітних плат на думку владців залежатиме від успішності розвитку вітчизняної економіки. На даний момент, за словами представників влади – немає проблем із виплатою заробітної плати українським вчителям. Усі вони вчасно отримали виплату відпускних та допомоги на оздоровлення і ніяких перемовин про можливість виходів педагогів у відпустку без збереження заробітної плати навіть не було і мови.

Окрім підвищення заробітних плат вчителям відповідний ріст отримають представники усієї української освітньої сфери.

На думку представників влади, вклад в освітню галузь дасть велику перспективу на розвиток України.

Новину додано у вівторок, 18 вересня 2012 року, о 09:55, показати всі новини за вівторок, 18 вересня 2012 року
Категорія "економіка", показати всі новини категорії "економіка"
Географія: Київщина, показати всі Новини Київської області
Тема: "Освіта", показати всі новини по темі "Освіта"

Ще новини по темі: