ГоловнаНовини ► Леді Гага записує новий епатажний альбом
знайти

Леді Гага записує новий епатажний альбом

Леді Гага записує новий епатажний альбомПро епатажний імідж поп-діви Леді Гаги начувся уже давно весь світ. Її можна любити, поклонятися, можна надто ненавидіти, осуджуючи, але ставитися байдуже до витівок цієї співучої дівчини неможливо. Чого гріха таїти, природа обдарувала її хорошими зовнішніми і вокальними даними, тому, спочатку, ця дама з примхами - співачка.

Музика і танці - її основне поле діяльності, на якому в останні роки їй немає рівних. Її відчайдушні експерименти зі змішуванням музичних стилів безперервно шокують критиків і фанатів вже пару років поспіль. Її ім'я не сходить з перших шпальт найскандальніших видавництв США.

Кар'єра американської поп-зірки почалася десь у 1990 році. Чотирирічна дівчинка Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта, освоївши гру на фортепіано, стала співати композиції Майкла Джексона і записувати їх на міні касетний магнітофон. Її батько був музикантом, тому Гага вважає, що музика тече по її жилах з народження.

Записавши три успішних сольних альбому, співачка готує третій ARTPOP. Від скандальної артистки багато чого можна очікувати, тому той факт, що ARTPOP вона записує оголеною, нікого особливо не здивував. Британський сайт телеканалу MTV з посиланням на The Sun повідомляє, що запис проходить у третій студії LP. Один з інформаторів, побачивши Гагу голою в студії, відразу повідомив про це журналістам. За його словами, співачка "записувала вокал, будучи повністю голою". Він каже, що сексуальна Леді Гага вважає, що саме в наряді Єви її голос звучить блискуче.

Нам же відомо, що Гага постійно показує свою пристрасну любов до оголення свого тіла, згадаємо, як вона любить публікувати свої фото без одягу на сайті Twitter. Також артистка обожнює з'являтися в шокуючих нарядах на різних масових заходах і шоу, він постійно прагне виглядати більш сексуальней під час своїх виступів, захищає сексуальні меншини і запускає власну соціальну мережу LittleMonsters. Здається, дівчина робить все, щоб звернути на себе увагу публіки і запам'ятатися надовго, вона ходить в бікіні і стрінгах, а про її зачісках та макіяжі ходять легенди. Поетом, як ми вже говорили, інформація про те, що вона працює без одягу, не здається нам шокуючою. Вона - Леді Епатаж.

Хочемо ще відзначити, що відоме видання Forbes визнало Леді Гагу одну з найвпливовіших персон в шоу-бізнесі. Також поп-зірка входить до числа найбагатших артистів світу, включаючи в даний перелык не тыльки представниць прекрасної статі, а й чоловіків..

Новину додано у вівторок, 18 вересня 2012 року, о 10:02, показати всі новини за вівторок, 18 вересня 2012 року
Категорія "шоу-бізнес і мода", показати всі новини категорії "шоу-бізнес і мода"
Географія: Світ, показати всі Новини Світу
Тема: "Музика", показати всі новини по темі "Музика"

Ще новини по темі: