ГоловнаНовини ► Автор бестселера "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон" госпіталізований
знайти

Автор бестселера "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон" госпіталізований

Автор бестселера "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон" госпіталізованийМіжнародне агентство новин Рейтер передає, що знаменитий на весь світ письменник Річард Бах, автор бестселера "Чайки на ім'я Джонатан Лівінгстон" був доставлений в клініку в дуже важкому стані після авіакатастрофи його легкомоторного літака Easton Gilbert Searey. Він зазнав аварії при посадці на одному з островів архіпелагу Сан Хуан.

Як розповів радіо Свободі син письменника, одномоторний літак батька, за штурвалом якого був саме Річард Бах, розбився в штаті Вашингтон. Спочатку політ проходив без проблем, але, коли машина почала зниження, він при посадці сильно зачепив лінію електропередач, повиснувши на проводах.

Річард Бах, який здійснював цей злощасний політ один, отримав велике безліч переломів, у тому числі і ключиці, серйозну травму голови. Коли літак загорівся, Баха, всього в крові, почали витягати туристи, вони ножем перерізали ремені, а відкриту рану на голові письменника перев'язали тканиною.

Прибувші лікарі дали оцінку стану письменника, оцінивши його як дуже критичне, потім літаком перевезли в одну з лікарень Сіетла. Поліція вже почала розслідувати причини авіакатастрофи.

У своєму блозі син Баха Джеймс припустив, що це могла бути помилка пілота, також можливо, що його батько потрапив у потік повітря, Бах молодший не виключає і несправність самого літака.

Як повідомили медики, семидесятишестилітній письменник госпіталізований у важкому стані, проте прямої загрози його життю вже немає.

Популярність Річарду Баху принесла книга "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон". Вона була опублікована в 1970 році. За пару років книга розійшлася мільйонним тиражем. Потім у 80-их роках за повістю було знято фільм, а через рік книга була видана російською мовою. Цей твір розповідає, як проста чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон, був закоханий в політ, він любив літати дуже високо і швидко, за що його зненавиділи друзі чайки, в результаті чого, він був вигнаний із зграї. Вони всі вважали, що це дурна розтрата своєї енергії і сил. Але сміливий Джонатан настільки сильно мріяв про небесну височінь, що не міг від цього відмовитися. Він продовжує іти за своєю мрією і незабаром знаходить інших чайок, які також вірять мрії і прагнуть увись. Книга "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон" багато змушує зрозуміти і переосмислити. Письменник Річард Бах проводить тонку паралель між зграєю чайок і нашим людським суспільством.

Новину додано у вівторок, 18 вересня 2012 року, о 10:13, показати всі новини за вівторок, 18 вересня 2012 року
Категорія "спорт і культура", показати всі новини категорії "спорт і культура"
Географія: Світ, показати всі Новини Світу
Тема: "Знамениті особистості", показати всі новини по темі "Знамениті особистості"

Ще новини по темі: