ГоловнаНовини ► Янукович почне вирішувати проблеми українського села?
знайти

Янукович почне вирішувати проблеми українського села?

Янукович почне вирішувати проблеми українського села?Як відомо, в українських селян та і взагалі в українського села – чимало проблем. Вирішити їх напередодні виборів вирішили у президентській команді. Серед найбільш популярних – це відтік сільських жителів, які не бачать перспективи, проживаючи у рідних населених пунктах, а поєднують своє благополуччя та майбутнє життя лише з урбанізованим містом.

Ще однією причиною є проблема освіти, адже не в кожному українському селі є власна школа чи дитсадок і щоб дітям добратися до цих закладів потрібно долати по декілька кілометрів пішки. Частково цю проблему влада намагається вирішувати за рахунок програми «Шкільний автобус», проте економічна криза, яка вже кілька років опанувала країну не дозволяє успішно втілювати в життя дану автобусну ініціативу.

Окрім цього, по всій країні намагаються відкривати нові освітні заклади. Зокрема на днях, український Президент Віктор Федорович Янукович взяв участь у відкритті нового освітнього закладу в Одеській області. Ним стала Троїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Як заявив під час зустрічі, Віктор Янукович, українське село буде з новими робочими місцями і наші громадяни заслуговують на кращу освітню інфраструктуру. Одним з головних завдань, які ставить перед собою глава нашої країни – якісне підвищення життя українців, зокрема селян, уже в найближчому майбутньому. За словами українського Президента, в останні місяці силами Кабінету Міністрів України вдалося дещо стабілізувати розвиток економіки, в якій нарешті почали підвищуватися показники розвитку, нащо вже давно очікували з нетерпінням не лише представники влади, а й звичайні українці.

Під час розмови з жителями Одещини глава країни пообіцяв і якісні зміни в медичній сфері, оскільки на даному етапі – розвиток української медицини не відповідає якісним європейським показниками. Реформи в українському селі на думку Віктора Федоровича Януковича, допоможуть аграрному сектору української економіки активно розвиватися і забезпечити якісною інфраструктурою українські села, а людей – робочими місцями із гідною заробітною платою. Свої переваги для селян, нестимуть і податкові реформи, які нестимуть в собі і податкові канікули і знижені податкові відсотки, щоб звільнити українських селян від лишніх фінансових проблем на початку становлення фермерства, що допоможе відновити колишні аграрні показники. На думку Президента України, український селян повинен бути впевненим у завтрашньому дні і відчувати себе господарем, а не наймитом, на власній українській землі.

Новину додано у вівторок, 18 вересня 2012 року, о 16:00, показати всі новини за вівторок, 18 вересня 2012 року
Категорія "економіка", показати всі новини категорії "економіка"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Економіка", показати всі новини по темі "Економіка"

Ще новини по темі: