ГоловнаНовини ► Наталка Могилевська бреше, не червоніючи
знайти

Наталка Могилевська бреше, не червоніючи

Наталка Могилевська бреше, не червоніючиКолишній продюсер і громадянський чоловік співачки Наталки Могилевської Олександр Ягольник був обурений цілковитою брехнею після перегляду сюжету по ТВ про початок сольної кар’єри артистки та розрив їхніх відносин.

Як написав Олександр на своїй сторінці в соціальній мережі, Могилевська сказала неправду, що він її примушував виступати на концертах в місті Жмеринка, коли в залах було близько 20 чоловік. Навпаки, каже композитор, на той час Могилевська заробляла величезні гроші, забираючи їх собі, хоча працювали вони разом: він писав пісні- вона їх виконувала на сцені.

Продюсер не розуміє, чому такій успішній та незалежній дамі, як Могилевська потрібно брехати про початок своєї творчості. За його словами, такі ганьбливі речі зовсім не імпонують теперішньому статусу співачки, яка сама вже має свою продюсерську студію та успішно випускає хіт за хітом. Чоловік заперечує, що саме він організував її перший концерт у Жмеринці, на якому було близько 20 чоловік. Олександр Ягольник  зазначає, що це було відразу після фестивалю "Слов'янський базар", ще до самого першого хіта співачки "Дівча з волоссям кольору лілій", а тим більше після виходу вдалого альбому "Ла-ла-ла", який і зробив з  Наталки Могилевської міліонера та одну з найвідоміших жінок України.

Композитор ніяк не може зрозуміти, про що думала співачка розказуючи такі непристойні речі в ефірі, і взагалі навіщо їй розводити плітки, розповідаючи всю правду про їх особисте життя та розрив стосунків на всю країну. Олександр Ягольник каже, що слова Наталки позбавлені будь-якої логіки та здорового глузду. За словами самої співачки, композитор організовував усі її концерти, з цього випливає, що організовувати концерти в 1997-му також мав Ягольник , але, як відомо, всі гроші від концертів Наташа забрала собі., що і стало причиною їхнього розриву. У той час чоловік навіть хотів одружитися на юній співачці, але непорозуміння в фінансових питаннях та постійні зради обох партнерів поклали край зірковим відносинам.

Колишній продюсер і коханий артистки припускає, що така нагла поведінка зірки та відверта брехня може бути пов'язані з ностальгією за тим романтичним часом, коли вони були разом і за тим, коли Наташу по-справжньому любили і поважали. Нагадаємо, що зіркова пара розійшлася понад 15 років назад і після розриву відносин свої  зустрічі можуть полічити на пальцях.

Новину додано у четверг, 20 вересня 2012 року, о 16:28, показати всі новини за четверг, 20 вересня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Шоу-бізнес і мода", показати всі новини по темі "Шоу-бізнес і мода"

Ще новини по темі: