ГоловнаНовини ► До парламенту України проходять тільки чотири партії
знайти

До парламенту України проходять тільки чотири партії

До парламенту України проходять тільки чотири партіїСОЦИС разом з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень імені Кураса провели ще одне соціальне дослідження, яке показало, якщо б вибори до Верховної Ради України сталися найближчим часом, за Партію регіонів проголосувало б 21,2 відсотка громадян, а за Об'єднану опозицію – 17,2 %. Але давайте з вами згадаємо про дослідження групи Рейтинг, яке проводилось на почату вересня цього року. Тоді за Партію регіонів проголосували б 26,3 відсотка опитаних, що висловили свій намір брати участь у виборах, за "Батьківщину" - 22,6 відсотка опитаних.

Дане дослідження було проведене з 7 по 17 вересня цього року на всій території держави. В загальному було опитано близько двох тисяч осіб у віці від вісімнадцяти років і старше.

Партія "Удар" на чолі з В. Кличко та Комуністична партія України, як виявилось, також мають доволі стійку і важливу підтримку українського населення – 12,7 відсотка і 9,4 відсотка.

ВО "Свобода" та партія Наталі Королевської "Україна – Вперед!" набирають приблизно по три відсотка голосів оптаних громадян і знаходяться за межею прохідної позначки. Як вважають провідні політологи, саме"Батьківщина", як і "Удар" тримається тільки на піарі відомих харизматичних особистостей, артистів та спортсменів, але це всього лише оболонка та їх реклама, але цього мало для завоювання сильної підтримки населення.

Повертаючись до нашого дослідження, скажемо, що інші партії та блоки набирають взагалі менше 1 відсотка підтримки народу. Тому, згідно цього дослідження, до парламенту України проходять тільки чотири партії.

Ми запитали у пересічних громадян їхню думку відносно усіх цих опитувань перед виборами. Виявилось, що багато хто вважає, ніби всі ці опитування - відпрацьована технологія промивання мізків чи так зване бомбування населення напередодні виборів. Ніколи опитування не проводять просто так, тільки у зв'язку з важливими подіями типу виборів. А навіщо? Відповідь доволі проста: розраховують на стадне почуття народу, куди вожак вкаже, туди стадо і побіжить.

Якщо сказали, що саме ця партія лідирує у опитуваннях, значить, треба за неї і голосувати, тим більше, якщо всі люди, сусіди, родичі саме так поступають. Чистої води зомбування народу. Ну а потім ще й фальсифікацій на руку. Незаперечний аргумент- ви подивіться на результати опитувань!

Новину додано у понеділок, 24 вересня 2012 року, о 22:40, показати всі новини за понеділок, 24 вересня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Парламентські вибори 2012", показати всі новини по темі "Парламентські вибори 2012"

Ще новини по темі: