ГоловнаНовини ► Скрябін заспівав для Калетнік, а ТІК – за Порошенка
знайти

Скрябін заспівав для Калетнік, а ТІК – за Порошенка

Скрябін заспівав для Калетнік, а ТІК – за ПорошенкаШанувальників «халявних» шоу за участю артистів шоу-бізнесу чекають приємні несподіванки напередодні виборів у ВР. Багато і безкоштовно милуватися улюбленими співаками потенційному електорату пропонують кандидати у парламент України нового скликання.

До оголошення початку кампанії вони «під шумок», вірніше, під прикриттям культурних заходів, благодійних концертів влаштовують власні промоакції. Більшість кандидатів, як стало відомо, вже передбачили витрати на зіркову підтримку, а це, ні багато ні мало, від 50 до 500 тис. доларів. Шалені гроші!

Приведемо приклад, за один такий вихід Вєра Сердючка може попросити близько 50 тис. доларів, співачка Тіна Кароль й красуня Ані Лорак - близько 40 000 тис, зірка українського шоу-бізнесу Ірина Білик - до 30 000 тис. доларів. Тому українські артисти продовжують плідно працювати на виборах, агітуючи народ України не тільки за блоки та партії, але й за мажоритарників.

Співак Кузьма Скрябін пару днів назад опублікував у своєму блозі вислів, що популярні зірки діляться на таких, які виступають на виборах, й тих артистів, що обламалися і не мають бажання.

Хоча сам пан Кузьма на День Незалежності співав на шоу за підтримки Благодійного фонду "Батьківська земля", головою правління якого є кандидат в нардепи Оксана Калетнік. Також туди біли запрошені Анжеліка Рудницька та Наталя Валевська. На концерті за нього ж засвітилися поп-діва Ірина Білик та співак Віктор Павлік. Відомо, що Калетнік є членом Національної ради з питань телебачення й радіомовлення України…

Що ж стосується самих зірок, то вони аж ніяк не гребують бути знаряддям в руках хитрих політиків. Так нещодавно співачка Гайтана виступила під час оголошення списку кандидатів у народні депутати партії Наталії Королевської. Оксана Білозір не один раз співала для Олексія Порошенка (батька свого кума Петра Порошенка) кандидата у нардепи по виборчому округу номер шістнадцять.

У цьому шоу також брав участь гурт ТІК з їх лідером Бронюком. ТІК разом зі співачкою Русланою та Ніною Матвієнко виступали під час феєричного відкриття у Вінниці ще одного заводу "Рошен". Хочемо вам нагадати, що зовсім нещодавно Руслана Лижичко заявила СМЇ, що буде дуже ретельно перевіряти спонсорів заходів, на які її запрошують, хоча й тут, як стверджувала співачка, можна ненавмисно попасти на політичну акцію якоїсь партії чи блоку.

Як вважає відомий український політолог Михайло Погребинський, мета зрозуміла: «На політичні зібрання люди вже не хочуть ходити, а на концерти – із величезним задоволенням». Хоча нам здається, ККД таких акцій не завжди відповідає затрачених фінансам.

Новину додано у понеділок, 24 вересня 2012 року, о 22:44, показати всі новини за понеділок, 24 вересня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Парламентські вибори 2012", показати всі новини по темі "Парламентські вибори 2012"

Ще новини по темі: