ГоловнаНовини ► У Регіоналів скаржаться на підкуп виборців
знайти

У Регіоналів скаржаться на підкуп виборців

У Регіоналів скаржаться на підкуп виборцівВже відомо, що тим, хто бере участь у парламентських виборах часто доводиться стикатися з двома головними порушеннями як підкуп людей і "штампування" кандидатів у нардепи також має місце так звана « війна компроматів». Саме про це нам розказали у штабах Партії регіонів, "УДАРу", Компартії і ВО "Свобода".

Директор штабу Партії регіонів Андрій Клюєв повідомив нам, що їм вже довелось стикнутись з брудною технологією висування кандидатів-близнюків по мажоритарних округах, масовою "міграцією" виборців в областях країни та підкупом виборців.

Клюєв також додав, що вони бачать, як окремі політичні партії хочуть наперед визнати недійсними результати голосування.

Як вважає глава штабу партії "УДАР" Віталій Ковальчук, сьогодні самим популярним є так званий підкуп виборців — продуктові пайки та подарунки, адміністративний тиск, що дуже заважає зустрічатися з виборцями. Ковальчук згадав заклеєні конкурентами з Партії регіонів білборди, сильний тиск на кандидатів, уповноважених та довірених осіб. Має місце технологія "штапмування" кандидатів на різних виборчих округах.

На його думку зовсім важко зробити висновок, що фальсифікації на виборах будуть широкомасштабні. Зокрема будть спеціальні неточності у списках виборців, внесення до них мертвих душ, які активно "будуть голосувати" за кандидатів. Будуть застосовувати "каруселі", протоколи будуть підробляти.

Не секрет, що за електоральну любов зараз пропонують вже не гречку або згущене молоко, а готівку. Причому не скупляться. У тому числі, і на обіцянки. Кажуть – грошенят дадуть більше, але вже після перемоги на виборах.

А ось в Луганській області - представники одного з кандидатів - просто розклеїли оголошення про видачу грошей. Виборцям дають ті ж сорок гривень, і до цього роздають спеціальні книжечки. Там є шість талонів. Їх можна обміняти на гроші кожен раз, коли виборець прийде на зустріч з кандидатом у депутати.

Нещодавно на Луганщині затримали людей, які теж роздавали гроші. Міліція порушила кримінальну справу. Тільки от чи понесуть покарання кандидати і яке - ні в МВС, ні в обласній прокуратурі не говорять. А поки вина порушників не доведена, на долю кандидатів навіть ЦВК вплинути не може.

Ми з вами з легкістю можемо підрахувати - які суми кандидати готові витратити на свою агітацію. В одному окрузі в середньому близько п'яти - шести тисяч виборців. Помножимо хоча б на сорок гривень - виходить більше двісті тисяч гривень. Це приблизний місячний бюджет села, де проводилася агітація.

Новину додано у понеділок, 24 вересня 2012 року, о 22:46, показати всі новини за понеділок, 24 вересня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Парламентські вибори 2012", показати всі новини по темі "Парламентські вибори 2012"

Ще новини по темі: