ГоловнаНовини ► Савік Шустер вибив нову програму до виборів
знайти

Савік Шустер вибив нову програму до виборів

Савік Шустер вибив нову програму до виборівЯк повідомив телеведучий Савік Шустер в ефірі програми Шустер Лів, в ефірі Першого Національно буде виходити нове шоу-інтерв'ю під вибори до Верховної Ради. Савік Шустер студія запускає нове шоу, яке буде площею для політичних дискусії кандидатів у нардепи.

Ведучий повідомив, що двадцять шостого вересня, в середу о 21:30 на Першому національному починається новий проект Савік Шустер студії. Ця новітня ідея належить самому каналу. Вона полягає у тому, що в форматі однин на один, Савік Шустер буде розмовляти з тим чи іншим політиком, який йому особисто цікавий у цій виборчій кампанії.
Програма буде виходити в ефір на рейтингових місцевих телеканалах з студії у Києві.

Прямий ефір відбуватиметься з 16 вересня - 25 жовтня, в кожну з програм запрошуватимуть до дванадцяти кандидатів у депутати і близько п’ятидесяти жителів області, про яку буде йти мова. Кажуть, що буде гаряче…

Формування самого реєстру учасників і період їх виступу буде відбуватися на підставі домовленостей редакції Савік Шустер студії і учасників нового проекту. Час виступу кандидатів буде регламентуватися так званим «банком часу». Лідери партій та блоків можуть брати участь у програмі не більше одного разу за цикл програм в будь-якому з вибраних регіонів.

Шустер уточнив, що перша людина з якою ведучий дуже хотів поговорити, буде легендарний футболіст, а нині кандидат у народні депутати від партії Україна-вперед Андрій Шевченко. Савік Шустер сподівається, що ця програма надасть можливість людям отримати об'єктивну і чесну інформацію про учасників парламентських перегонів, і розібратися в хаотичній виборчій кампанії. Як стало відомо, студія Савіка Шустера вже розказувала про два передвиборні телешоу, які мали виходити на Першому національному.

Також повідомлялося, що Савік Шустер студія мала брати з кандидатів вісімдесят тисяч грн за участь у цьому проекті. Трохи пізніше журналістам стало відомо, що студія Шустера пропонує кандидатам у депутати сорокап’яти-хвилинну участь у передвиборному шоу за двадцять тисяч доларів.

Згодом представники Національної телекомпанії заявили, що її немає в ефірі і в майбутньому також не планується вихід цієї телепрограми. У цю п'ятницю Савік Шустер зробив заяву, що потенційні учасники передвиборного шоу Свобода вибору не готові платити за участь в ньому.

Новину додано у понеділок, 24 вересня 2012 року, о 23:02, показати всі новини за понеділок, 24 вересня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Парламентські вибори 2012", показати всі новини по темі "Парламентські вибори 2012"

Ще новини по темі: