ГоловнаНовини ► Юлія Володимирівна лягла на бетон
знайти

Юлія Володимирівна лягла на бетон

Юлія Володимирівна лягла на бетонЯк стало відомо інтернет-виданню «Українська правда», бувший прем'єр-міністр Юля Тимошенко лягла на холодну підлогу перед своєю палатою в Центральній Лікарні Укрзалізниці в місті Харків. Це було зроблено в знак протесту проти недопуску до неї учасників Об'єднаної опозиції.

В коментарі "Українській правді" про це заявив адвокат Юлії Володимирівни Тимошенко, народний депутат України Сергій Власенко. Тимошенко звернулася до управляючих тюрми з проханням на дозвіл про надання їй двадцять восьмого вересня короткострокового побачення з колегами, та потім була прикро обурена тим фактом, що Керівництво Качанівської колонії заборонили пускати до неї в палату Олександра Турчинова, Григорія Немирю та Арсенія Яценюка.

За словами Власенко, Юлія Володимирівна вже досить давно лежить на підлозі з бетону перед входом в її лікарняну палату в знак протесту, також депутат повідомив, що Тимошенко відмовляється здійснювати будь-які спроби до дій до тих пір, поки не будуть виконані її законні вимоги про допуск до неї на короткострокове побачення тих людей, яких вона хоче бачити, а саме представників Об'єднаної опозиції. Також Власенко додав, що Юлія Володимирівна штучно повністю ізольована від будь-яких побачень чи телефонних дзвінків.

Відомо, що усі засуджені - вбивці, гвалтівники, терористи, навіть той злодій, хто крав шапки, має законне право на короткострокове побачення один раз в місяць. Лише одна людина, яка цього права не мала і не має досі - екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Ще стало відомо, що станом о пів на п’яту вечора так званий "лежачий протест» Юлії Володимирівни триває. Зауважимо, що такі дії дуже шкідливі для здоров’я. Довготривале перебування на бетонній підлозі може бути причиною запалення легень та інших небезпечних хвороб.

Відомий той факт, що перебування у колонії негативним чином відобразилося на фізичному і моральному стані екс-прем'єр-міністра. Сергій Власенко запевнив, що передасть Тимошенко слова обласного прокурора, що їй все ж таки дозволять побачення. Ніхто не має права вимагати, щоб жінка піднялася, але Юлії Володимирівні буде передано, що її законна вимога буде виконана.

УНІАН повідомляє, що у коментарях журналістам у лікарні в Харкові депутат Власенко зазначив, що представники Об'єднаної опозиції лише від'їхали від ЦКЛ, але ще не виїхали з міста.

Новину додано у п'ятницю, 5 жовтня 2012 року, о 10:24, показати всі новини за п'ятницю, 5 жовтня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Справа Тимошенко", показати всі новини по темі "Справа Тимошенко"

Ще новини по темі: