ГоловнаНовини ► У Луцьку білборди опозиційного кандидата заклеїли папером
знайти

У Луцьку білборди опозиційного кандидата заклеїли папером

У Луцьку білборди опозиційного кандидата заклеїли паперомПрес-секретар мережі «Опора» М. Доманська повідомила СМІ про той факт, що у місті Луцьку невідомі чоловіки заклеїли білим папером усі білборди із матеріалами кандидата в народні депутати від Європейської партії Олени Голєвої.

Як стало відомо, два-три дня назад в Луцьку появилося біля десятка бордів із темним силуетом людини, що має портретну схожість з кандидатом у народні депутати Ігоря Палиці, який йде до парламенту по мажоритарному двадцять другому округу.

Також на білбордах біля самих зображень була цікава фраза: «Не дамо їм знов перемогти!» та стояв підпис – Олена Голєва. Хоча заклеєні білим папером були лише ті агітаційні борди, які були орендовані у одного підприємства. За словами анонімних очевидців, вони бачили це вже 27 вересня. Сама ж Олена Голєва дізналася про цей факт лише увечері двадцять шостого вересня. По її словам, все це виглядає, ніби борди заклеїв їх власник, тому що двадцять п’ятого вересня його людина була у юристів Олени Голєвої, також він вимагав розірвання договору, доказуючи те, що його лякають тим, що позрізають всі білборди. Хоча підстав, щоб зупинити договір не було, йому повідомили про те, що кандидатка не збирається його розривати.

Виходячи з цього, розміщати вони будуть лише ті плакати, які вважають за потрібне, відповідно до договору, який був укладений. Звичайно, якщо представник власника бордів хоче розірвати в односторонньому порядку договір, по закону в нього на це є тільки місяць, він має право з певних причин попередити, а потім розірвати. Але він мовчки пішов, а вже після цього Голєва дізналася, що білборди заклеєні білим папером. Як повідомила кандидатка в народні депутати від Європейської партії, вона подасть до суду та звернеться до правоохоронців, щоб вияснити, хто ж саме заклеїв орендовані її командою бігборди.

Ще Олена зізналася, що не одна фірма в Луцьку, що спеціалізується на розклейці білбордів, не хоче приймати її замовлення, тому жінка буде шукати фірми у інших містах України. Додамо, що ці біл-борди Голєвої були зовсім нещодавно розклеєні по місту. Стало відомо, що власником рекламних площин є фірма «Волинь Борд». В цілому, Олена орендує у фірми десять подібних об’єктів зовнішньої реклами. Юрист фірми «Волинь Борд» Дмитро Курляндський запевнив, що договір про оренду Голєвої з цією фірмою має місце, та й він сам бачив, що певна кількість бордів у Луцьку заклеєні.

Новину додано у п'ятницю, 5 жовтня 2012 року, о 10:44, показати всі новини за п'ятницю, 5 жовтня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Регіональні новини", показати всі новини по темі "Регіональні новини"

Ще новини по темі: