ГоловнаНовини ► Арсеній Яценюк зізнався, як обмінювався з Тимошенко інформацією
знайти

Арсеній Яценюк зізнався, як обмінювався з Тимошенко інформацією

Арсеній Яценюк зізнався, як обмінювався з Тимошенко інформацієюПрес-служба політичної партії Фронт змін повідомляє про те, що Тимошенко та Яценюк швидкими темпами погоджують хід виборчої кампанії Об'єднаної опозиції.

В суботу на прес-конференції в Івано-Франківську про це повідомив голова Ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк. Також він нагадав, що в цю п'ятницю він разом з колегами по партії побували в лікарні у Харкові, проте, як відомо, їм заборонили зустрітися з Юлією Володимирівною Тимошенко.

Політик зізнався ЗМІ, що вони хотіли просто по-дружньому побачитися, поговорити та, звичайно, вирішити безліч важливих політичних питань, які передусім стосуються виборчої кампанії Об'єднаної опозиції. Мусимо нагадати вам, що виборчий список цього новоствореного об’єднання очолила Юля Тимошенко.У першу п'ятірку увійшли Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Олександр Турчинов, та Юрій Луценко.

Повертаючись до зустрічі з пресою в Івано-Франківську додамо, що Арсеній Яценюк підкреслив, що Тимошенко декілька раз зверталася до управління Державної пенітенціарної служби з вимогою дати дозвіл на особисту зустріч з політиком. Відомо, що кожен місяць бувший прем’єр- міністр має законне право на чотири години побачень з тими людьми, яких Тимошенко хоче бачити. Але, за словами Арсенія Яценюка, саме люди президента Януковича визначає, кого пускати до Юлії Володимирівни, а кому заборонити. Не дивлячись на це, додав голова Ради Об'єднаної опозиції, їм все ж таки вдається обмінюватися інформацію про хід виборчої кампанії.

По його словам, в цей раз, незважаючи на постійні заборони короткострокових побачень, їм вдалося обмінятися важливою інформацією тет-а-тет, та обсудити важливі питання з екс-прем'єром. Як передає Інтерфакс-Україна, Арсеній Яценюк зазначив, що захоплюється силою волі Тимошенко. Він вважає, що вона насправді сильна та вольова жінка, яка сповнена жагою до боротьби за справедливість. Звичайно, продовжує політик, не вдалося вирішити безліч важливих питань, але при цьому він передав свої думки та висновки відносно виборчого процесу, а Юлія Володимирівна висловила свої думки та сподівання.

Голова Ради Об'єднаної опозиції розказав, що контактує з Юлією Тимошенко в першу чергу через її адвокатів. Він також запевнив, що вони регулярно переписуються. Тож ворогам ніколи не вдасться припинити їхній обмін інформацією.

Новину додано у п'ятницю, 5 жовтня 2012 року, о 10:47, показати всі новини за п'ятницю, 5 жовтня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Парламентські вибори 2012", показати всі новини по темі "Парламентські вибори 2012"

Ще новини по темі:

 • Свобода: Наші хлопці разом виштовхали із залу тушок Табалова і порвали їх присяги!

  Свобода: Наші хлопці разом виштовхали із залу тушок Табалова і порвали їх присяги! (12.12.2012 11:22)

  Представники ВО Свобода порвали присяги новообраних депутатів Верховної Ради VII скликання Олександра і Андрія Табалова.
 • Питання про імпічмент президенту України Віктору Януковичу

  Питання про імпічмент президенту України Віктору Януковичу (29.10.2012 10:45)

  Питання про імпічмент президенту України Віктору Януковичу після ухвалення відповідного закону мають намір підняти три партії: «УДАР», «Свобода» та «Батьківщина».
 • Ляшко довів, що в нього насправді є дружина

  Ляшко довів, що в нього насправді є дружина (05.10.2012 10:52)

  Епатажний народний депутат Олег Ляшко не перестає дивувати громадськість своїми вчинками та скандальним норовом. Він не тільки "набив писок" своєму візаві Михайлу Голиці у селищі Ховми, що на Чернігівщині, але й привів свою законну дружину Росіту стати свідком такого напрочуд чоловічого вчинка.
 • Олегу Ляшку оголосили попередження

  Олегу Ляшку оголосили попередження (05.10.2012 10:50)

  Стало відомо, що Центральна Виборча Комісія зробила попередження Радикальній партії Олега Ляшка за порушення виборчого законодавства України при проведенні агітації напередодні виборів у ВР.
 • Савік Шустер вибив нову програму до виборів

  Савік Шустер вибив нову програму до виборів (24.09.2012 23:02)

  Як повідомив телеведучий Савік Шустер в ефірі програми Шустер Лів, в ефірі Першого Національно буде виходити нове шоу-інтерв'ю під вибори до Верховної Ради. Савік Шустер студія запускає нове шоу, яке буде площею для політичних дискусії кандидатів у нардепи.