ГоловнаНовини ► Олегу Ляшку оголосили попередження
знайти

Олегу Ляшку оголосили попередження

Олегу Ляшку оголосили попередженняСтало відомо, що Центральна Виборча Комісія зробила попередження Радикальній партії Олега Ляшка за порушення виборчого законодавства України при проведенні агітації напередодні виборів у ВР.

УНІАН передає, що таке рішення було ухвалено у суботу двадцять дев’ятого вересня на засіданні Виборчої Комісії. Рішення було винесено на підставі висновків адміністративного суду Києва, який і визнав, що факт порушення законодавства мав місце.

В той самий час, суд визнав порушенням здійснення Радикальною партією агітації за допомогою листівок та плакатів, які не мали вихідної інформації про замовника та способу фінансування друку поліграфічної продукції. Олег Ляшко, як відомо, своєю скандальною поведінкою завоював подекуди не завжди серйозне ставлення з боку народу та колег. Так відомий ведучий Савік Шустер заявив в ефірі ,що, певно, більше не запросить Ляшко до себе на передачу. Нагадаймо, що лідер Радикальної партії був замішаний у так званому гей-скандалі.

У 2010 році в інтернеті з'явився відеоролик, де Ляшко зізнається слідчому про свій гомосексуальний зв'язок із високопоставленим чиновником, якого у ролику він називає Борисом. Сам Ляшко спростував достовірність цього запису у письмовій заяві, назвавши її «фальшиим», сфабрикованою завдяки «технічними засобам» і «чудесам» сучасного монтажу. Зокрема, саме попередження партії чи кандидату у народепи, згідно з законом України про вибори, не призводить до їх виключення з передвиборчої кампанії, навіть за умов, якщо подібних попереджень буде винесено не один раз.

На засіданні Центральної Виборчої Комісії було скасовано реєстрацію ще дев’ятнадцяти кандидатів у депутати, які балотувалися до ВР у одномандатних округах. Це сталося на підставі заяв самих кандидатів про відмову балотуватися на цих парламентських виборах.. Від боротьби за депутатське крісло відмовилися 7 кандидатів-самовисуванців в окрузі номер тридцять один у Кривому Розі, а також п’ять кандидатів у депутати в окрузі № 138, що на Одещині.

Підведемо підсумок, що станом на двадцять дев’яте вересня вересня з виборчої кампанії вибув дев’яносто один кандидат, у тому числі два – за рішенням суду, вісімдесят вісім чоловік – за власним бажанням про відмову балотуватися до ВР та один кандидат помер. Свою запеклу боротьбу за депутатське крісло у 225 виборчих одномандатних округах продовжує 3 041 кандидат.

Новину додано у п'ятницю, 5 жовтня 2012 року, о 10:50, показати всі новини за п'ятницю, 5 жовтня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Парламентські вибори 2012", показати всі новини по темі "Парламентські вибори 2012"

Ще новини по темі: