ГоловнаНовини ► Ляшко довів, що в нього насправді є дружина
знайти

Ляшко довів, що в нього насправді є дружина

Ляшко довів, що в нього насправді є дружинаЕпатажний народний депутат Олег Ляшко не перестає дивувати громадськість своїми вчинками та скандальним норовом. Він не тільки "набив писок" своєму візаві Михайлу Голиці у селищі Ховми, що на Чернігівщині, але й привів свою законну дружину Росіту стати свідком такого напрочуд чоловічого вчинка.

Прикрий випадок стався через те, що депутат Голиця, за словами самого Ляшка, говорив брехню про нього. До речі, фото моментів, як Олег Валерійович б’є газетою свого співрозмовника можна побачити у мережі Фейсбук сторінці Ляшка За словами самого Ляшка, Михайло почав ображати депутата, згадуючи про відомий всім гей-скандал.

Лідер Радикальної партії розповів, що Голиця розповсюджував агітпродукцію, де йшлося про сумнівне та брудне минуле Олега. Ця газета містила статтю зі скандальною назвою "В рот брав". Найбільш Ляшка образило те, що першою цей матеріал побачила його донька, тому що першою витягла цю газету з поштової скриньки. Ляшко обурився, що його опоненти навіть не подумали про вразливу дитячу психіку і посягнули на найсвятіше- на його сім’ю. Тож приїхавши до селища Ховми, кандидат у нардепи накинувся на Михайла Голицю і набив обличчя тією самою газетою.

Додамо,що на розбірки Ляшко взяв із собою дружину Росіту, певно, для того, аби переконати суспільство, що вона існує в природі, а його нетрадиційна сексуальна орієнтація – цілковита брехня. Нагадаємо вам, що в мережі з'явилося старе відео, де Ляшко зізнається слідчому про свій гомосексуальний зв'язок із чиновником, якого він називав Борисом. Відеоролик, розміщений на сайті YouTube, був знятий у далекому 1993 році. На не дуже якісному записі можна побачити допит зовсім юного Ляшка слідчим прокуратури міста Києва. (ЗМІ припускають, що це може бути бувший заступник міністра зовнішньоекономічних зв'язків Борис С., хоча той запевнив, що взагалі не знайомий із депутатом Ляшком).

За даними преси, у 1995 році Олега Валерійовича засудили до 6 років тюрми з конфіскацією майна за розкрадання державного та колективного майна в особливо великих розмірах. Також його обвинувачували в самовільному присвоєнні влади. Додамо, що два роки тому у Верховній раді Олег Ляшко посварився з депутатом від Партії регіонів Вадимом Колесніченком через звинувачення у нетрадиційній сексуальній орієнтації. Колесніченко заявляв, що особа, яка двічі була на зоні, яка має нетрадиційну сексуальну орієнтацію не має морального права його критикувати.

Новину додано у п'ятницю, 5 жовтня 2012 року, о 10:52, показати всі новини за п'ятницю, 5 жовтня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Парламентські вибори 2012", показати всі новини по темі "Парламентські вибори 2012"

Ще новини по темі: