ГоловнаНовини ► В Одеській області погрожують членам дільничних комісій
знайти

В Одеській області погрожують членам дільничних комісій

В Одеській області погрожують членам дільничних комісійВ Одеській області анонімні особи дзвонять членам виборчих комісій від Об'єднаної опозиції та наполегливо рекомендують їм відмовитися від роботи в складі цих комісій. За словами самих робітників, деякі прохання мали відтінок прямих погроз.

У прес-службі ВО Батьківщина повідомили УНІАН, що також їм рекомендували не бути присутніми на першому засіданні територіальної виборчої комісії, на якому їм належить прийняти присягу. Така ситуація має місце у Комінтернівському, Любашівському та інших районах Одещини.

У прес-службі також додали, що членам виборчих комісій, як правило вчителям місцевих навчальних закладів, анонімні особи погрожують у разі повного ігнорування рекомендацій про позбавленням їх займаних робочих місць на виборах і навіть можливості надалі працювати на території області. Такий безлад відбувається в Любашівському, Комінтернівському та інших районах Одещини.

В опозиції з посиланням на юридичний відділ ВО Батьківщина зазначили той факт, що представникам комісій від Об'єднаної опозиції ще не повідомили про час скликання першого засідання ТВК, цим самим штучно позбавляють людей можливості участі в роботі першого засідання комісії та складення законної присяги, що, згідно із чинним законодавством, може призвести до виключення зі складу комісії. В опозиції підсумували, що такі серйозні порушення законів України зафіксовані вже при складанні дільничних виборчих комісій в Одесі та її областях Ці порушення стосуються і строків присилання повідомлень виборцям, і порушення строків печаток бюлетенів. Взагалі, як кажуть свідки, такого бардаку з бюлетенями не було давно.

Численними виявилися і порушення пов'язані з підкупом виборців. Були випадки підкупу, аж до того, що роздавали квитки в стрип-бари. Підкуп був обумовлений неймовірно стислими термінами кампанії. На днях в Одесі було виявлено перевищення кількості виборців на дільницях у Київському (2 ділянки) і Суворовському (10 ділянок) районах. Про це заявила під час засідання виконкому директор департаменту документально-організаційного забезпечення Одеської міської ради Марина Броварська.

Хочемо вам нагадати, що кандидат від об'єднаної опозиції Борис Тарасюк на днях заявив, що перше місце за порушеннями в Одеській області займає Партія регіонів, у неї 188 зафіксованих фактів. Друге місце кандидати отримали мажоритарники. В опозиції призналися, що такі серйозні порушення законодавства були замічені вже при складанні дільничних виборчих комісій на Одещині.

Новину додано у п'ятницю, 5 жовтня 2012 року, о 11:00, показати всі новини за п'ятницю, 5 жовтня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Одещина, показати всі Новини Одеси
Тема: "Регіональні новини", показати всі новини по темі "Регіональні новини"

Ще новини по темі: