ГоловнаНовини ► Андрій Ярмоленко прокоментував свій перехід в ФК Мілан
знайти

Андрій Ярмоленко прокоментував свій перехід в ФК Мілан

Андрій Ярмоленко прокоментував свій перехід в ФК МіланНападаючий Динамо та збірної України футболіст Андрій Ярмоленко прокоментував той факт, що його ніби хоче купити італійський футбольний клуб Мілан. Пару місяців назад ЗМІ поширили новину про те, що італійський ФК Мілан найближчим часом почне переговори з київським Динамо відносно переходу нападаючого білоблакитних Андрія Ярмоленка, який має замінити футболіста Сантос Робіньо, який скоро збирається піти.

За новинами італійських інформаційних агентств, управління ФК Мілана вже готове запропонувати київському Динамо за цей трансфер двадцять два мільйони євро і контракт Taye Ta?wo, якого орендує Динамо. Після цієї новини Андрій Ярмоленко написав у Твітері , що той факт, що ФК Мілан запропонував Тайво двадцять два мільйони євро за нього- цілковита брехня.

Сам футболіст вперше про це чує і взагалі відмовляється давати будь-які коментарі з приводу цього. З цієї інформації можна зробити висновки, що сенсаційні новини італійських ЗМІ – звичайні футбольні чутки. Нагадаємо, що Андрій Ярмоленко починав займатися футболом у Києві. У Динамо перейшов з ФК Десна (Чернігів) у січні 2007 року. У першій команді Динамо дебютував навесні 2008 року. У вищій лізі чемпіонату України за "Динамо" провів 5 матчів, забив всього один м'яч. У Кубку України за Динамо провів три матчі, забив п’ять м'ячів.

Згадаймо, що коли в сезоні 2009- 2010 Ярмоленко тільки починав робити свої перші кроки в головному складі ФК Динамо, його не критикувала хіба що людина, яка нічого не тямить у футболі. Але, незважаючи на негатив у відгуках фанів та журналістів, хлопець упевнено йшов до своєї мрії, твердо і цілеспрямовано ріс професійно і покращував свій талант. У результаті не пройшло і двох сезонів як з невпевненого новачка дев’ятий номер Динамо перетворився на одного з лідерів команди. Якщо у футбольному сезоні 2010- 2011 у Андрія було одинадцять м'ячів за весь чемпіонат, то в нинішньому сезоні 2011- 2012 він забив стільки ж лише за першу його частину, що робить його одним з головних претендентів на звання кращого бомбардира Прем'єр-ліги.

На цей час Ярмоленко незамінний нападник як ФК Динамо", так і збірної. Він вже не підігрує більш професійним партнерам, а грає сам, без страху, беручи ініціативу в свої руки. Це говорить про те, що Андрій виріс головних ролей у футболі. Що й говорити, важко, але саме тому люди йдуть на улюбленого футболіста і чекають неймовірного видовища.

Новину додано у четверг, 11 жовтня 2012 року, о 11:18, показати всі новини за четверг, 11 жовтня 2012 року
Категорія "спорт і культура", показати всі новини категорії "спорт і культура"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Спорт", показати всі новини по темі "Спорт"

Ще новини по темі:

  • Соревнования в Одессе по Муэй-Тай– очередные победы спортсменов Запорожской Федерации (16.02.2015 14:35)

    Завершился 1-йэтап Кубка Украины по таиландскому боксу Муэй-Тай, проводившийся в г. Одесса с 5 по 8 февраля.
  • Роналдіньо можуть дискваліфікувати

    Роналдіньо можуть дискваліфікувати (11.10.2012 11:35)

    Лідера «Атлетико Мінейро» та кращого футболіста світу 2004 та 2005 років Роналдіньо можуть дискваліфікувати за надто грубу гру проти футболіста Греміо Клебера в недавньому матчі чемпіонату Бразилії. Тепер 32-річний Рональдиньо постане перед дисциплінарною комісією. На цьому тижні відбудеться її засідання, за підсумками якої відомому чемпіону можуть присудити від чотирьох до дванадцяти матчів дискваліфікації.
  • Роберто ді Маттео отримує задоволення від гри в футбол

    Роберто ді Маттео отримує задоволення від гри в футбол (11.10.2012 11:33)

    Головний тренер ФК Челсі Роберто Ді Маттео нещодавно прокоментував перемогу керованої ним команди з великим рахунком чотири один в домашньому матчі з "Норвіч Сіті" в рамках сьомого туру чемпіонату Великобританії.
  • Блохін переніс операцію

    Блохін переніс операцію (11.10.2012 11:29)

    Офіційний сайт Динамо інформує про те, що головний тренер ФК Динамо Олег Володимирович Блохін, котрий був госпіталізований вчора ввечері з гіпертонічною кризою, переніс складну операцію на лівій сонній артерії.
  • Ліонель Мессі став татом

    Ліонель Мессі став татом (11.10.2012 11:23)

    Ліонель Мессі, володар Золотого м'яча, став батьком. Його громадянська жінка на ім’я Антонелла подарувала йому сина, якого подружжя вирішили назвати Тьяго. Мессі, як відомо, досить рідко говорить про особисте життя, про вагітність його коханої вперше стало відомо після святкування гола, якого Мессі забив за збірну Аргентини. Тоді футболіст привселюдно засунув футбольний м’яч під футболку. Вже потім зірковий аргентинець в інтерв'ю ЗМІ поділився радістю.