ГоловнаНовини ► Юлія Тимошенко в претендентах на Нобелівську премію
знайти

Юлія Тимошенко в претендентах на Нобелівську премію

Юлія Тимошенко в претендентах на Нобелівську преміюЕкс український прем'єр Юлія Володимирівна Тимошенко, яка на даний момент перебуває покарання у Качанівській жіночій виправній колонії № 54, що у місті Харків, має напрочуд відмінні шанси отримати Нобелівську премію Миру вже в наступну п'ятницю дванадцятого жовтня.

Рік назад у ряді українських ЗМІ повідомлялося, що політичний блок Тимошенко висуває її на премію миру. Двадцять сьомого лютого цього року Юлія Володимирівна стала одним з 231 номінантів на премію Миру. Також Всесвітній конгрес українців написав до Нобелівського комітету відкритого листа, в котрому підтримав висунення кандидатури Юлії Тимошенко на отримання цієї премії.

Як відомо, вручення премії Миру відбудеться дванадцятого жовтня цього року. За даними букмекерів, ув’язнена екс прем’єр-міністр України числиться на третьому місці серед номінантів на цю премію. У рейтингу вона розташувалася після американського вояки Бредлі Менінга, який поцупив для WikiLeaks двісті п’ятдесят тисяч документів дипломатії Америки досить секретного характеру. Перед українським екс-прем'єром також розмістився афганський активіст за права людини та жінок Сіму Самар. Четвертою за букмекерськими показниками є єгиптянка Меггі Гобран, яка займається допомогою знедоленим дітям і бідним мешканцям Єгипту.

Також вона відома світу як Мати Тереза ??з Каїра. На п'ятому рядку цього нобелівського рейтингу розташувався один зі значних та більш відомих поборників за права людини, кубинський лікар Оскар Елас Біскет Гонсалес, який за свою діяльність був позбавлений волі на десять років. Пригадаємо, що в липні цього року донька бувшого українського прем'єра Євгенія мала зустріч з лауреатом Нобелівської премії миру Аун Сан Сю Чджі, яка в свою чергу висловила підтримку Юлії Володимирівні Тимошенко.

Хочемо зазначити, що премія миру – одна єдина премія, яка вручається не в Стокгольмі, це одна з 5 відомих Нобелівських премій, що була створена шведським винахідником А. Нобелем. Лауреат отримує медаль, диплом та документ, в якому зазначено розмір самої премії. Церемонія вручення премії миру відбувається в будинку мерії Осло. Досі не ясно, чому саме Альфред Нобель обрав місцем отримання премії саме Норвегію, що була в унії зі Швецією на час смерті Нобеля. Норвезький Нобелівський комітет вдався до можливого припущення, що Нобель міг вважати, що Норвегія більш вдала країна для вручення премії миру, тому що вона ніколи не мала таких військових традицій як Швеція.

Новину додано у четверг, 11 жовтня 2012 року, о 11:26, показати всі новини за четверг, 11 жовтня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Справа Тимошенко", показати всі новини по темі "Справа Тимошенко"

Ще новини по темі:

 • Що зробив Луценко за місяць волі?

  Що зробив Луценко за місяць волі? (07.05.2013 12:31)

  Сьогодні виповнюється місяць, як екс-глава МВС Юрій Луценко вийшов з в'язниці. Експерти вважають, що екс-міністр ніяк не вплинув на політичну ситуацію в країні, зате привніс сподівання на помилування Тимошенко.
 • Чи випустять Тимошенко на свята?

  Чи випустять Тимошенко на свята? (23.04.2013 10:50)

  Вже кілька тижнів Україна повниться чутками: незабаром буде свято і на вулиці Юлії Тимошенко.
 • Кличко закликає Вільяма Бернса покарати Януковича

  Кличко закликає Вільяма Бернса покарати Януковича (14.03.2013 11:39)

  Кличко в США закликав ввести санкції проти Януковича та його чиновників.
 • Українські лікарі будуть скаржитися німецьким на Тимошенко

  Українські лікарі будуть скаржитися німецьким на Тимошенко (05.10.2012 11:02)

  Через тиждень наші лікарі чекають на візит своїх німецьких колег, з якими вони планують обговорити ситуацію, що склалася навколо спільного оздоровлення колишнього українського прем'єра Юлії Володимирівни Тимошенко.
 • Юлія Володимирівна лягла на бетон

  Юлія Володимирівна лягла на бетон (05.10.2012 10:24)

  Як стало відомо інтернет-виданню «Українська правда», бувший прем'єр-міністр Юля Тимошенко лягла на холодну підлогу перед своєю палатою в Центральній Лікарні Укрзалізниці в місті Харків. Це було зроблено в знак протесту проти недопуску до неї учасників Об'єднаної опозиції.