ГоловнаНовини ► По трасі Ковель-Луцьк збираються прокласти туристичні маршрути
знайти

По трасі Ковель-Луцьк збираються прокласти туристичні маршрути

По трасі Ковель-Луцьк збираються прокласти туристичні маршрутиПланується розробити та запустити фіто-маршрут, релігійний маршрут та культурно-дозвіллєвий маршрут, які пролягатимуть через чотири села Рожищенського району: Переспа, Любче, Козин та Рудка-Козинська.

Про це на прес-конференції, яка відбулася 15 жовтня 2012 року, повідомила Ірина Гайдучик – керівник проекту Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН «Через спільні інтереси та спільні дії до об’єднання громад».

«Розвиток туризму – це один із напрямів, який може допомогти сільським громадам покращити своє соціальне та економічне становище,» - каже Ірина Гайдучик, - «Усі ресурси для того, щоб створити хороші туристичні маршрути громади зазначених сіл мають – це, в першу чергу дуже вигідне географічне розташування, оскільки через зазначені села пролягає траса Ковель-Луцьк, якою їздять не лише наші співвітчизники, а й гості із сусідніх країн, наприклад, Польщі та Німеччини, тому можна розраховувати й на притік іноземних туристів».

А приваблювати туристів хочуть, залучивши увесь наявний потенціал місцевих громад. Так, тут живе 16 народних умільців, які займаються різного воду промислами умільців (плетіння лози, писанкарство, художній розпис глиняних виробів, вишивка, вироби з бісеру, вишивка ікон, килимів, різьблення по дереву), є православні храми, а також знаходяться пам’ятки архітектури 18ст й пам’ятки археології 11-13 ст. На думку реалізаторів проекту, якщо виробити правильний механізм, то можна усі ці надбання краю перетворити у хороші джерела для отримання прибутку.

«Ми хочемо розробити стратегічний план розвитку для громад сіл Переспа, Любче, Козин та Рудка-Козинська, в якому буде закладено основні положення для розвитку краю та розробити спільну емблему, яка слугуватиме розпізнавальним знаком, своєрідним брендом для туристів. Сільські громади радо пристали на нашу ініціативу, тому надіюсь, що вона увінчається успіхом і той шлях розвитку громад, який обрали ми, стане прикладом не лише для всієї Волинської області, а й для громад усієї України,» - каже Ірина Гайдучик.

Вже у цьому місяці задіяні громади зберуться на фокус-групі для розробки загального плану туристичних маршрутів, а навесні буде проведено перші промотори – обіцяють у Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН.

Проект «Через спільні інтереси та спільні дії до об'єднання громад» який був підтриманий Міжнародним фондом «Відродження за програмою «Громадянське суспільство та належне врядування».

Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації
Новину додано у понеділок, 15 жовтня 2012 року, о 23:12, показати всі новини за понеділок, 15 жовтня 2012 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Туризм", показати всі новини по темі "Туризм"

Ще новини по темі:

 • "Укрзалізниця" допоможе в реконструкції трампліну у Ворохті (11.08.2010 13:44)

  Над Ворохтянським трампліном в Івано-Франківській області візьме шефство «Укрзалізниця». Така домовленість була досягнута під час зустрічі голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка та генерального директора «Укрзалізниці» Михайла Костюка. Про це повідомила прес-служба голови ОДА.
 • У Львові встановлять інформаційні таблиці для туристів (06.08.2010 20:03)

  6 серпня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про надання дозволу на встановлення інформаційних таблиць» для туристів та гостей міста «з метою покращення інформаційної та комунікаційної доступності об’єктів зони ЮНЕСКО».
 • На Рівненщині збільшать мікрокредитування для розвитку зеленого туризму (06.08.2010 11:34)

  З наступного року господарі агросадиб на Рівненщині, які пропонують послуги зеленого туризму, можуть розраховувати на збільшення кредитного фінансування до 40 тис грн. на одного власника.
 • У Львові працюватимуть додаткові патрулі у місцях скупчення туристів (30.07.2010 16:22)

  У всіх місцях скупчення туристів у Львові працюватимуть додаткові патрульні бригади, аби попередити жебрацтво та хуліганство. У разі виявлення правопорушень мерія просить громадян не бути байдужими та повідомляти про це за номером 102.
 • Торік турфірми Буковини надали послуги 70 тисячам туристів (29.07.2010 11:01)

  На виконання Програми розвитку туризму в Чернівецькій області протягом 2006-2010 років збудовано більше 50 туристичних об'єктів. Про це на колегії Чернівецької обласної державної адміністрації повідомив в.о. начальника відділу туризму ОДА Дмитро Павел.