ГоловнаНовини ► Питання про імпічмент президенту України Віктору Януковичу
знайти

Питання про імпічмент президенту України Віктору Януковичу

Питання про імпічмент президенту України Віктору ЯнуковичуПитання про імпічмент президенту України Віктору Януковичу після ухвалення відповідного закону мають намір підняти три партії: «УДАР», «Свобода» та «Батьківщина».

«Ми готові і будемо самі ініціювати прийняття закону про імпічмент президенту, і після - ставити питання про початок процедури імпічменту президенту України Віктору Януковичу», - сказав член політради «Свободи» Андрій Мохник.

При цьому він заявив, що партія «УДАР» готова найближчим часом колегам по опозиції запропонувати план спільних дій у Верховній Раді, передає Інтерфакс.

«Першочерговими діями будуть ініціювання імпічменту президенту Януковичу та ініціювання відставки чинного уряду», - додав він.

Мохник зазначив, що «Свобода» розраховує отримати перемогу, як мінімум, 20 своїх кандидатів в одномандатних округах.

В Об'єднаної опозиції «Батьківщина» також виступають за імпічмент нинішнього президента України, але вважають несвоєчасним питання щодо висунення єдиного кандидата в президенти на виборах, повідомляє керівник центрального виборчого штабу Опозиції Олександр Турчинов.

«Я вважаю, що сьогодні це невчасне питання», - сказав він, відповідаючи на запитання журналістів про узгоджену кандидатуру від опозиції.

У той же час Турчинов зазначив, що опозиція після проходження до Верховної Ради одразу ж почне процедуру імпічменту нинішнього глави держави.

«Сьогодні своєчасним є питання про дострокові президентські вибори», - сказав він.

Раніше Кличко заявив, що на даному етапі першочерговим завданням є «захистити голоси» виборців, провести їх чесний підрахунок, після чого об'єднатися з опозиційними силами.

У неділю, 28 жовтня, Україні пройшли вибори до Верховної Ради сьомого скликання.

Пропрезидентська Партія регіонів лідирує на виборах за партійними списками, у Раду проходять ще чотири партії.

Новину додано у понеділок, 29 жовтня 2012 року, о 10:45, показати всі новини за понеділок, 29 жовтня 2012 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Парламентські вибори 2012", показати всі новини по темі "Парламентські вибори 2012"

Ще новини по темі:

 • Свобода: Наші хлопці разом виштовхали із залу тушок Табалова і порвали їх присяги!

  Свобода: Наші хлопці разом виштовхали із залу тушок Табалова і порвали їх присяги! (12.12.2012 11:22)

  Представники ВО Свобода порвали присяги новообраних депутатів Верховної Ради VII скликання Олександра і Андрія Табалова.
 • Ляшко довів, що в нього насправді є дружина

  Ляшко довів, що в нього насправді є дружина (05.10.2012 10:52)

  Епатажний народний депутат Олег Ляшко не перестає дивувати громадськість своїми вчинками та скандальним норовом. Він не тільки "набив писок" своєму візаві Михайлу Голиці у селищі Ховми, що на Чернігівщині, але й привів свою законну дружину Росіту стати свідком такого напрочуд чоловічого вчинка.
 • Олегу Ляшку оголосили попередження

  Олегу Ляшку оголосили попередження (05.10.2012 10:50)

  Стало відомо, що Центральна Виборча Комісія зробила попередження Радикальній партії Олега Ляшка за порушення виборчого законодавства України при проведенні агітації напередодні виборів у ВР.
 • Арсеній Яценюк зізнався, як обмінювався з Тимошенко інформацією

  Арсеній Яценюк зізнався, як обмінювався з Тимошенко інформацією (05.10.2012 10:47)

  Прес-служба політичної партії Фронт змін повідомляє про те, що Тимошенко та Яценюк швидкими темпами погоджують хід виборчої кампанії Об'єднаної опозиції.
 • Савік Шустер вибив нову програму до виборів

  Савік Шустер вибив нову програму до виборів (24.09.2012 23:02)

  Як повідомив телеведучий Савік Шустер в ефірі програми Шустер Лів, в ефірі Першого Національно буде виходити нове шоу-інтерв'ю під вибори до Верховної Ради. Савік Шустер студія запускає нове шоу, яке буде площею для політичних дискусії кандидатів у нардепи.