ГоловнаНовини ► Попрацювавши півгодини, Рада прийняла заяву про євроінтеграцію і закрилася до 5 березня
знайти

Попрацювавши півгодини, Рада прийняла заяву про євроінтеграцію і закрилася до 5 березня

Попрацювавши півгодини, Рада прийняла заяву про євроінтеграцію і закрилася до 5 березняПарламентська трибуна була розблокована на умовах, які Партія регіонів пропонувала в перший день блокування Верховної Ради, - стверджує народний депутат, член фракції ПР Володимир Олійник

 

«Я хочу нагадати, на чому наполягала опозиція. Сенсорна кнопка. Ми з самого початку запропонували модель: реєстрація, блокування картки і персональна відповідальність. Єдине, що зараз змінилося - що лічильна комісія вилучає картки. Виникає питання, а де сенсорна кнопка? Три тижні щоки дули і зійшлися на тому, що ми пропонували в перший день», - розповів Фокус.ua народний депутат.

Компроміс, який вдалося досягти більшості і опозиції, він назвав перемогою здорового глузду. На його думку, депутати УДАРу як молодої політичної сили, заблокувавши Верховну Раду, вчинили необдумано. «На мій погляд, в ударі не знали правових наслідків блокування парламенту. Блокування не було консолідованим рішенням, а було тільки підтримано «Свободою» та «Батьківщиною». Вони знали, що блокувати легко, а вийти з нього важко», - сказав Володимир Олійник.

«І сьогодні дехто потер рейтинг в суспільстві. Ми ж проявили певну мудрість і, я вважаю, що виграли всі», - додав політик.

Нагадаємо, сьогодні, 22 лютого після 17 днів блокування народні депутати від фракції УДАР зняли блокаду президії і трибуни Верховної Ради України. Пропрацювавши півгодини, Рада прийняла заяву про євроінтеграцію і закрилася до 5 березня.

 

Новину додано у п'ятницю, 22 лютого 2013 року, о 16:17, показати всі новини за п'ятницю, 22 лютого 2013 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Тема: "Кнопкодавство", показати всі новини по темі "Кнопкодавство"