ГоловнаНовини ► Україна стала одноосібним лідером на чемпіонаті світу з хокею
знайти

Україна стала одноосібним лідером на чемпіонаті світу з хокею

Збірна України продовжує громити суперників на чемпіонаті світу з хокею у першому світовому дивізіоні. Після трьох турів українці турнірну таблицю чемпіонату.

У третьому матчі підопічні Михайла Захарова не залишили каменя на камені від оборони збірної Сербії, закинувши в ворота суперників 15 шайб.

Щоправда, вже на восьмій хвилині зустрічі українці дозволили балканським хокеїстам закинути їх першу шайбу на турнірі. А після першого періоду на табло горіли сенсаційні 1:1.

Все стало на свої місця у другій 20-хвилинці, коли у ворота сербів влетіло 6 шайб.

У заключному періоді українці закинули ще 8 шайб, на що номінальні гості відповіли одним результативним ударом.

Найрезультативнішим у складі збірної України став Олександр Матерухін, що оформив хет-трик. По дві шайби закинули Вадим Шахрайчук, Костянтин Касянчук і Олександр Матвійчук.

В суботу українці гратимуть з Японією. А в неділю 25 квітня на нашу команду чекає вирішальний матч з Австрією, у якому, ймовірно, і розіграється єдина путівка у еліту світового хокею.

Чемпіонат світу-2010. І дивізіон. Група А

Тілбург. "Айсспортцентрум"

Судді: Л. Брюггеманн (Німеччина), К. Девердт (Бельгія), Р. Стеркенс (Нідерланди)

"Україна" – "Сербія" – 15:2 (1:1; 6:0; 8:1)

Україна: Селіверстов. Ісаєнко – Остроушко, Климентьєв – Толкунов, Срюбко – Наваренко, Благой. Міхнов – Шахрайчук – Касянчук, Матерухін – Шафаренко – Тимченко, Сальников – Варламов – Цируль, Матвійчук – Бондарєв – Німенко

Сербія: Відакович (Лукович, 40:00). Джейкоб – Міркович, Рістіч – Маміч, Тумбас – Бібіч, Іліч. Пероун – Фурньє – Ковачевич, Мілованович – Габріч – Сретович, Янкович – Кошич – Прокіч, Бабич – Вучуревич – Бркусанін, Огризович

0:1. Сретович (7:07)
1:1. Срюбко (Цируль, Варламов, 13:03)
2:1. Матерухін (Тимченко, Шафаренко, 21:44)
3:1. Толкунов (Ісаєнко, Шахрайчук, 23:39 – більш.)
4:1. Матерухін (Тимченко, Шафаренко, 23:58)
5:1. Шахрайчук (Касянчук, Міхнов, 26:31)
6:1. Шахрайчук (Міхнов, 29:45 – більш.)
7:1. Тимченко (Матерухін, Климентьєв, 23:34)
8:1. Матвійчук (Сальников, Варламов, 42:18)
9:1. Матерухін (Тимченко, Наваренко, 44:04 – більш.)
10:1. Касянчук (Німенко, 46:01)
11:1. Касянчук (Міхнов, Ісаєнко, 46:45)
12:1. Наваренко (Толкунов, Шахрайчук, 49:33 – більш.)
12:2. Янкович (Маміч, 52:44 – більш.)
13:2. Варламов (Сальников, Матвійчук, 55:52)
14:2. Міхнов (Касянчук, Остроушко, 56:53)
15:2. Матвійчук (Шафаренко, 58:17)

Нереалізований буліт: Цируль (59:52)

Новину додано у четверг, 22 квітня 2010 року, о 17:47, показати всі новини за четверг, 22 квітня 2010 року
Категорія "спорт і культура", показати всі новини категорії "спорт і культура"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "хокей", показати всі новини по темі "хокей"

Ще новини по темі:

• ЗУХЛ. «Луцьк» розгромив львівський «Беркут» – 21:0!

ЗУХЛ. «Луцьк» розгромив львівський «Беркут» – 21:0! (23.11.2009 19:39)

Знову нагадав про себе ХК "Луцьк", який гучно розтрощив вдома львівську команду «ВІМ-Беркут» з неймовірним рахунком 21:0, - повідомляє кореспондент "Вестика".
  • ХК "Луцьк" розгромив ХК "Львів"

ХК "Луцьк" розгромив ХК "Львів" (23.11.2009 19:31)

14 листопада матчем ХК "Львів" - ХК "Луцьк" стартував новий сезон у Західній аматорській хокейній лізі. Перемогу святкував волинський клуб, - повідомляє власкор "Вестику".